Wojciech Krztoń sędzią meczu z GKS-em Tychy

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 8. kolejki Nice 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka Chojnice – GKS Tychy będzie Wojciech Krztoń z Olsztyna.

Sędzia Krztoń prowadził jak dotychczas sześć spotkań Chojniczanki. Bilans tych meczów to 3 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Ostatni mecz Chojniczanki, który sędziował główny arbiter niedzielnego starcia to domowy mecz ze Stalą Mielec z zeszłego sezonu, który zakończył się wygraną Chojniczanki 2:0.

Bilans sędziego Krztonia w trwającym sezonie to 2 mecze Nice 1 Ligi i 1 mecz Pucharu Polski. Łącznie pokazał w nich 7 żółtych kartek, 1 czerwoną kartkę i podyktował 2 rzuty karne.