Jubileusz Pawła Zawistowskiego i Wojciecha Lisowskiego

1 Comment

Przed niedzielnym meczem z GKS-em Tychy miał miejsce specjalny jubileusz. Po raz 101. w barwach Chojniczanki zagrał Paweł Zawistowski, a po raz 100. Wojciech Lisowski. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego z rąk prezesów: Macieja Polasika i Jarosława Klauzo otrzymali specjalne koszulki z numerem 100.

Paweł Zawistowski w Chojniczance debiutował krótko po tym, jak trafił do naszego klubu z Górnika Łęczna. Dokładnie było to pod koniec sierpnia 2014 roku, gdzie wyszedł w podstawowym składzie Chojniczanki na mecz z GKS-em Katowice. Popularny „Zawias” bardzo szybko został jednym z liderów drużyny, a także został mianowany kapitanem. W barwach Chojniczanki zdobył już 22 bramki, a w poprzednim sezonie był także najskuteczniejszym zawodnikiem naszego klubu, co pozwoliło uplasować się mu także w czołówce klasyfikacji najlepszych strzelców Nice 1 Ligi. Setny mecz w barwach Chojniczanki rozegrał w Opolu, gdzie zdobył bramkę dającą naszemu zespołowi – jak się później okazało – tylko chwilowe prowadzenie. Tydzień później, mierzonym strzałem z dystansu zdobył kapitalną bramkę otwierającą wynik meczu z GKS-em Tychy. Strzały z dystansu to specjalność Pawła Zawistowskiego, gdyż już nie raz w żółto-biało-czerwonej koszulce zdobywał piękne bramki – najczęściej po rzutach wolnych.

2017.09.10 Chojnice Pilka nozna Nice 1 liga sezon 2017/2018 Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy N/z Pawel Zawistowski otrzymuje okolicznosciowa koszulke Foto Lukasz Laskowski / PressFocus 2017.09.10 Chojnice Football Polish first league season 2017/2018 Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy Pawel Zawistowski otrzymuje okolicznosciowa koszulke Credit: Lukasz Laskowski / PressFocus

2017.09.10 Chojnice Pilka nozna Nice 1 liga sezon 2017/2018 Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy N/z Pawel Zawistowski bramka gol radosc Foto Lukasz Laskowski / PressFocus 2017.09.10 Chojnice Football Polish first league season 2017/2018 Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy Pawel Zawistowski bramka gol radosc Credit: Lukasz Laskowski / PressFocus

Wojciech Lisowski do Chojnic trafił latem 2014 roku. Były gracz m.in. Pogoni Szczecin i Piasta Gliwice, bardzo szybko zadebiutował w Chojniczance, gdyż stało się to już w pierwszej kolejce sezonu 2014/15. W rundzie jesiennej często wchodził z ławki rezerwowych, ale wiosną zyskał w końcu uznanie u trenującego wówczas nasz zespół Mariusza Pawlaka i stał się podstawowym zawodnikiem żółto-biało-czerwonych, którzy po świetnej rundzie uplasowali się na 5 pozycji. Po swojej prawej stronie boiska zalicza sporo udanych interwencji, a także udanych ofensywnych rajdów. Zdarzało się, że grał także na środku obrony, lewej obronie czy prawej pomocy. Swój setny występ okrasił przepiękną bramką, która była jego czwartym trafieniem dla Chojniczanki.

2017.09.10 Chojnice Pilka nozna Nice 1 liga sezon 2017/2018 Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy N/z Wojciech Lisowski otrzymuje okolicznosciowa koszulke Foto Lukasz Laskowski / PressFocus 2017.09.10 Chojnice Football Polish first league season 2017/2018 Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy Wojciech Lisowski otrzymuje okolicznosciowa koszulke Credit: Lukasz Laskowski / PressFocus

2017.09.10 Chojnice Pilka nozna Nice 1 liga sezon 2017/2018 Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy N/z Wojciech Lisowski Foto Rafal Rusek / PressFocus 2017.09.10 Chojnice Football Polish Nice first division season 2017/2018 Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy Wojciech Lisowski Credit: Rafal Rusek / PressFocus

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA
fot. PressFocus

1 Komentarz do “Jubileusz Pawła Zawistowskiego i Wojciecha Lisowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi