Szóste „Żółto-biało-czerwone” Śniadanie Biznesowe

Skomentuj

Klub Biznesu MKS Chojniczanka 1930 po raz kolejny stwarza możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Zapraszamy na szóste już w tym roku śniadanie biznesowe Klubu Biznesu.

Po krótkiej przerwie spowodowanej okresem urlopowym wracają cykliczne spotkania przedsiębiorstw zrzeszonych w Klubie Biznesu. W związku z wyżej wspomnianą przerwą spodziewamy się bardzo wysokiej frekwencji, więc tym bardziej warto pojawić się na VI Śniadaniu biznesowym Klubu Biznesu MKS Chojniczanka 1930.

Zarejestruj się i przyjdź na Śniadanie Biznesowe Klubu Biznesu Chojniczanka Chojnice. Jeżeli masz pytania dotyczące formuły śniadania oraz dlaczego warto na nim być prosimy o kontakt e-mail : klubbiznesu@mkschojniczanka.pl lub tel. 661 112 445. Na naszych spotkaniach obecne są firmy z innych miast, a projekt Klubów Biznesu obejmuje już ponad 2000 firm z kilku miast.

Każda firma obecna na śniadaniu będzie miała okazję zaprezentować ofertę swojej firmy oraz jakich kontaktów biznesowych poszukuje. Zapraszamy na śniadanie do Ośrodka Wypoczynkowego REJS w Charzykowach ul. Długa 89, 89-606 Charzykowy.

Termin: 14 września, godzina 9:00.

Link do rejestracji: https://wrzesiensniadanie.evenea.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi