Rusza otwarta sprzedaż biletów na mecz z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza

Od czwartku 14 września rusza otwarta sprzedaż biletów na mecz 1/8 finału Pucharu Polski: Chojniczanka Chojnice – Bruk-Bet Termalica Nieciecza. To spotkanie rozegrane zostanie w środę 27 września o godzinie 15:30. W Strefie Kibica nabyć już można także bilety na mecz z Olimpią Grudziądz, rozgrywany w ramach 10. kolejki Nice 1 Ligi.

Dystrybucja wejściówek prowadzona jest w Strefie Kibica znajdującej się na II piętrze w Domu Towarowym Libera, a także w internecie poprzez platformę kupbilet.mkschojniczanka.pl i kupbilet.pl.

Dla kibiców posiadających karnet na mecze Chojniczanki w rundzie jesiennej sezonu 2017/18, klub przygotował specjalną zniżkę. Karnetowicze kupują bilety w cenie: 15 zł (bilet normalny), 10 zł (bilet ulgowy).

GODZINY OTWARCIA STREFY KIBICA:
Dni robocze: 10:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 13:30

CENY BILETÓW:
Karnetowicze: 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy)
Kibice bez karnetu: 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy)
W dniu meczu: 30 zł (bez podziału na bilety normalne i ulgowe).

Zachęcamy do tego, by bilety na mecz kupować szybciej, tak by uniknąć kolejek w dniu meczowym czy ostatnim dniu przedsprzedaży.
W godzinach otwarcia Strefy Kibica, istnieje możliwość zakupu biletu na dowolny domowy mecz Chojniczanki niezależnie od oficjalnej kampanii reklamowej promującej dane spotkanie.

Prosimy także, by rozważnie dokonywać wyboru miejsca na stadionie przy zakupie biletu, a na stadionie zajmować przypisane krzesełko.