Wrześniowe śniadanie biznesowe Klubu Biznesu

W czwartkowe przedpołudnie Klub Biznesu MKS Chojniczanka 1930 już po raz szósty w tym roku spotkał się przy okazji śniadania biznesowego.

Przedsiębiorcy zrzeszeni w „Żółto-biało-czerwonym” Klubie Biznesu mieli okazję do zaprezentowania swoich działalności, a także nawiązania relacji biznesowych pomiędzy swoimi firmami. Na szczególną uwagę zasługuje spora ilość firm, które nie są jeszcze członkami naszego Klubu Biznesu. Czwartkowe śniadanie stanowiło kolejne potwierdzenie tego, że warto dołączyć do grona przedsiębiorstw, których wspólnym mianownikiem jest Chojniczanka.

Wszystkim obecnym na dzisiejszym śniadaniu dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkanie już w październiku.