Wrześniowe śniadanie biznesowe Klubu Biznesu

Skomentuj

W czwartkowe przedpołudnie Klub Biznesu MKS Chojniczanka 1930 już po raz szósty w tym roku spotkał się przy okazji śniadania biznesowego. 

Przedsiębiorcy zrzeszeni w „Żółto-biało-czerwonym” Klubie Biznesu mieli okazję do zaprezentowania swoich działalności, a także nawiązania relacji biznesowych pomiędzy swoimi firmami. Na szczególną uwagę zasługuje spora ilość firm, które nie są jeszcze członkami naszego Klubu Biznesu. Czwartkowe śniadanie stanowiło kolejne potwierdzenie tego, że warto dołączyć do grona przedsiębiorstw, których wspólnym mianownikiem jest Chojniczanka.

Wszystkim obecnym na dzisiejszym śniadaniu dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkanie już w październiku.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi