Hubert Wołąkiewicz zawodnikiem Chojniczanki!

Koniec okienka transferowego nie oznacza końca ruchów kadrowych w Chojniczance. Miło nam poinformować, że nowym zawodnikiem naszego klubu został Hubert Wołąkiewicz.

31-letni zawodnik jest nominalnym środkowym obrońcą, ale z powodzeniem może zagrać także jako prawy lub lewy obrońca, a także defensywny pomocnik.
Ostatnim klubem Huberta Wołąkiewicza była Cracovia, dla której w poprzednim sezonie zagrał w 29 meczach Lotto Ekstraklasy, 2 meczach Eliminacji do Ligi Europy, a także 1 spotkaniu Pucharu Polski. W każdym z tych spotkań wychodził w podstawowym składzie.

Hubert Wołąkiewicz to 4-krotny reprezentant Polski. W reprezentacji grał w okresie przygotowań kadry do Euro 2012. Zagrał w towarzyskich spotkaniach z Ekwadorem, Bośnią i Hercegowiną, Wybrzeżem Kości Słoniowej i Mołdawią. W swoim dorobku ma także Mistrzostwo Polski zdobyte z Lechem Poznań w sezonie 2014/15. W rozgrywkach polskiej Ekstraklasy łącznie rozegrał 230 spotkań w których zdobył 9 bramek. Grał m.in. w Lechii Gdańsk, Lechu Poznań, Amice Wronki czy Cracovii. Za sobą ma także epizod zagraniczny w rumuńskiej Astrze Giurgiu.

W Chojniczance zagra z numerem 85.

Wołąkiewicz

Witamy w Chojniczance i życzymy powodzenia!