IZMIR KEBAB wspiera Chojniczankę!

Skomentuj

Jest nam niezmiernie miło poinformować o podpisaniu umowy sponsorskiej z nowym partnerem.
Do grona firm wspierających nasz Klub dołączył IZMIR KEBAB. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę!

IZMIR KEBAB jest to firma z branży gastronomicznej oferująca smakowite posiłki z najlepszej jakości składników. Firma funkcjonuje od maja 2014 r. i w niedługim okresie czasu zdobyła zaufanie klientów na chojnickim rynku. Pierwszy lokal znajduje się na ul. Obrońców Chojnic 1 (obok marketu Kaufland). W wyniku dużego zainteresowania firmą, IZMIR KEBAB otworzył drugi punkt w centrum miasta, na ul. Stary Rynek 19. Możliwe jest również zamówienie posiłków z dowozem do domu pod numerem 662 707 505.

Dodatkowo, oprócz usług gastronomicznych, IZMIR KEBAB oferuje również usługi związane z obsługą eventów plenerowych takich jak imprezy firmowe, urodziny, czy też polterabendy. Do obsługi powyższych imprez okolicznościowych IZMIR KEBAB posługuje się innowacyjną grillowędzarnią z komorą BBQ. Jest to niezwykle nowoczesny i atrakcyjny sprzęt, który wzbogaci każdą imprezę.

20170908_124635

Obraz (15)
A na koniec dobra wiadomość dla każdego kibica Chojniczanki! IZMIR KEBAB przygotował ciekawą ofertę skierowaną specjalnie do sympatyków naszego Klubu – 1 DARMOWA PUSZKA NAPOJU (0,33 L) do dowolnego kebaba dla każdego kibica, który w dniu meczu okaże bilet na mecz, karnet, lub też kartę kibica przy zakupie posiłku!

16930457_1419851801367995_392775592_o

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi