Szczegóły dotyczące sprzedaży biletów na mecz z Górnikiem Zabrze

Zarząd MKS „Chojniczanka 1930” SA podjął decyzję dotyczącą przedsprzedaży biletów na mecz 1/4 finału Pucharu Polski: Chojniczanka Chojnice – Górnik Zabrze, który rozegrany zostanie we wtorek 24 października o godzinie 20:30.

Bilety na mecz Pucharowy będzie można kupić już od poniedziałku 9 października. Dystrybucja wejściówek prowadzona będzie w Strefie Kibica znajdującej się na II piętrze w Domu Towarowym Libera, a od czwartku 12 października także w internecie poprzez platformę kupbilet.mkschojniczanka.pl i kupbilet.pl

Przez cały okres przedsprzedaży, posiadacze karnetów na mecze Chojniczanki w rundzie jesiennej Nice 1 Ligi sezonu 2017/18 mają możliwość zakupu tańszego biletu. Do środy 11 października istnieje także możliwość zachowania swojego miejsca przypisanego na karnecie. Po tym terminie niewykupione miejsca trafią do wolnej sprzedaży.

Do środy 11 października, kibice nie posiadający karnetu także mogą kupić wejściówkę, z tym że zablokowane są wszystkie miejsca zajmowane przez karnetowiczów. Wolna sprzedaż biletów ruszy w czwartek 12 października.

GODZINY OTWARCIA STREFY KIBICA:
Dni robocze: 10:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 13:30

CENY BILETÓW:
Karnetowicze: 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy)
Kibice bez karnetu: 25 zł (normalny), 20 zł (ulgowy)
W dniu meczu: 35 zł (bez podziału na bilety normalne i ulgowe).

Członkowie Sekcji Seniora i honorowi członkowie klubu, którzy są zainteresowani wejściem na ten mecz, proszeni są o kontakt z sekretariatem klubu (osobiście lub telefonicznie w dni robocze od 9:00 do 14:00. Tel. 52 397 50 01), do dnia 12 października.