Rezerwy: Wda Lipusz – Chojniczanka II Chojnice 1:2 (1:1)

Skomentuj

Kolejna ligowa wygrana rezerw Chojniczanki, które tym razem pokonały Wdę Lipusz 2:1.

10. KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA GDAŃSK II: WDA LIPUSZ – CHOJNICZANKA II CHOJNICE 1:2 (1:1)
1:0 – Robert Cieszyński (15′)
1:1 – Tomasz Prusaczyk (20′)
1:2 – Tobiasz Sawa (58′)

CHOJNICZANKA II: Paweł Skiba – Bartosz Skowron, Dawid Machalewski, Piotr Kieruzel, Maciej Dampc – Krzysztof Drzazga, Dominik Piechowski, Piotr Kręcki (69′ Bartosz Ważyński), Tomasz Prusaczyk – Tobiasz Sawa, Mateusz Borowski

Podopieczni Leszka Szanka po tym meczu awansowali na 7 pozycję w tabeli. Do liderującej Pogoni Prabuty, Chojniczanka II traci 10 punktów. Następny mecz rezerwy Chojniczanki zagrają w Chojnicach w niedzielę 15 października. Rywalem będą Czarni Przemysław.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi