1 Komentarz do “Skrót meczu Chojniczanka – Górnik Łęczna

  • Obrońcy wyprzedzali naszych napastników , przy piłkach adresowanych do nich.Również krótkie piłki zostawiane kolegom, przechwytywali przeciwnicy.Szybko oddawaliśmy powierzchnię gry w środku boiska.Przeciwnik powtórzył Bruk-Bet z drugiej połowy tj. dłużej utrzymywał się przy piłce.Biskup nie jest w formie na 1 ligę.Miejsce Drozdowicza jest pod bramką przeciwnika ( to co umie najlepiej ,przodem do piłki i do bramki ).Paprzycki zbyt defensywny (blokowanie , wybicia – lekko się spóźniał ). Za mało zdobycia i utrzymania się przy piłce.MKS ! MKS ! MKS!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi