Kacper Sporysz nowym Koordynatorem Klubu Biznesu

Skomentuj

Na „Żółto-biało-czerwonym” pokładzie witamy nowego pracownika – Kacpra Sporysza, który od chwili obecnej będzie pełnił funkcję koordynatora Klubu Biznesu Chojniczanki.

„Jestem niesamowicie podekscytowany możliwością współtworzenia klubu, którego kibicem jestem od dziecka. Pochodzę z Chojnic, więc w moich żyłach płynie „żółto-biało-czerwona” krew. Mam nadzieję, że swoimi działaniami pomogę Chojniczance w dalszym rozwoju. W mojej głowie aż roi się od pomysłów na nowe rozwiązania, które można by wdrożyć do projektu naszego Klubu Biznesu. Liczę również, że swoimi działaniami zachęcę do przystąpienia do tego projektu nowe przedsiębiorstwa” – mówi nowy koordynator.

Przedsiębiorstwa zainteresowane członkostwem Klubu Biznesu Chojniczanki proszone są o kontakt z koordynatorem pod numerem 730-731-899 lub drogą mailową: klubbiznesu@mkschojniczanka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi