Biznes w klubie sportowym – zapraszamy na Śniadanie Biznesowe

Skomentuj

Klub Biznesu jest platformą przeznaczoną dla przedsiębiorstw, która daje im możliwość rozwijania swojej firmy oraz stwarza okoliczności do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Równocześnie zapewnia ona partnerów klubom sportowym. Jeden z największych Klubów Biznesu w Polsce funkcjonuje przy MKS Chojniczance 1930 Chojnice.

Każdy klub sportowy potrzebuje osób, które będą go wspierały w dalszym rozwoju. Jednakże ich nawiązanie współpracy wcale nie jest zadaniem tak prostym, jak mogłoby się wydawać. Właśnie dlatego Zarząd Chojniczanki postanowił wyjść na przeciw potrzebom przedsiębiorców i utworzył dla nich platformę Klubu Biznesu.

Kluby Biznesu, które w chwili obecnej działają przy dziesięciu polskich klubach sportowych, mają na celu głównie zrzeszenie przedsiębiorców, którzy biorąc udział w organizowanych cyklicznie śniadaniach biznesowych spotykają się z przedstawicielami różnych firm. Dzięki temu mogą oni nawiązać nowe kontakty, przedstawiać swoje usługi innym firmom, a także zapoznać się z prezentowanymi przez nie ofertami.

Na spotkanie biznesowe mogą przyjść osoby, które prowadzą własne przedsiębiorstwa lub reprezentują dane firmy. Przed wzięciem udziału w spotkaniu należy przygotować krótką ustną prezentację na temat firmy, w imieniu której się występuje oraz oferowanych przez nią usług. Warto również zastanowić się nad tym, jakich kontaktów poszukuje aktualnie reprezentowane przedsiębiorstwo, by móc łatwiej odnaleźć je wśród pozostałych firm obecnych na wydarzeniu.

Śniadanie rozpoczyna się od prezentacji przedstawiającej założenia Klubu Biznesu. Następnie każda z firm ma minutę na zaprezentowanie się i przedstawienie swoich usług. Po prezentacjach nadchodzi czas na rozmowy biznesowe, podczas których przedsiębiorcy mają możliwość nawiązywania nowych kontaktów z interesującymi ich firmami.

Kluby biznesu, działające na terenie całej Polski, należą do Partnerskich Klubów Biznesu. Obecnie do projektu przyłączyło się już 2 tysiące firm z całego kraju. Dzięki temu przedsiębiorcy, którzy dołączają do programu mają możliwość nawiązywania kontaktów z firmami nie tylko ze swojej okolicy, ale również z innych części kraju. Jednakże możliwość poszerzenia listy kontaktów nie jest jedynym plusem przynależności do Klubu Biznesu. Organizacja pomaga też firmom w planowaniu oszczędności oraz wdrażaniu nowych technik sprzedaży oferowanych produktów i usług.

Dodatkowo, Klub Biznesu organizuje dla swoich klubowiczów różnego rodzaju spotkania integracyjne, na których poza rozmowami z innymi przedsiębiorcami jest okazja do dobrej zabawy oraz budowania relacji biznesowych, które przy prowadzeniu własnych działalności stanowią jeden z jego najważniejszych aspektów. Przykładem spotkań integracyjnych jest np. wspólny wyjazd na mecz Reprezentacji Polski, rozgrywki na kręgielni, gra w golfa, wyścigi na torze gokartowym lub degustacja alkoholi z różnych zakątków świata.

Wszyscy zainteresowani przyłączeniem się do Klubu Biznesu lub chcący zapoznać się z zasadami działania platformy mogą wziąć udział najbliższym w Śniadaniu Biznesowym, które odbędzie się już w najbliższy piątek, tj. 20.10.2017 r., w Restauracji REJS w Charzykowach o godzinie 9:00. Aby zarejestrować się na wydarzenie należy wejść na stronę internetową: https://sniadaniemkspazdziernik.evenea.pl/ .

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi