Biuro Rachunkowe „Sinus” w Klubie Biznesu Chojniczanki!

Skomentuj

MKS Chojniczanka 1930 S.A. z przyjemnością informuje o nawiązaniu współpracy z Biurem Rachunkowym „Sinus”. Witamy w gronie Klubu Biznesu Chojniczanki! Dziękujemy za wsparcie i liczymy na długą oraz owocną współpracę.

Siedziba firmy pani Wioletty Dalman mieści się przy ulicy Angowickiej 39a. Biuro Rachunkowe „Sinus” specjalizuje się w prowadzeniu księgowości oraz wykonywaniu rozliczeń podatkowych z krajów Unii Europejskiej oraz USA. Pani Wioletta Dalman oferuje również swoje usługi w sprawach dotyczących finansowania czyli leasingu, faktoringu, kredytów i dotacji.

Dodatkową gałęzią działalności nowego partnera Chojniczanki są usługi translatorskie w 100 językach i we wszystkich parach językowych. Oferuje on również wykonanie tłumaczeń pisemnych, w tym przysięgłych, oraz ustnych, w tym tłumaczeń symultanicznych.

Biuro Rachunkowe „Sinus” proponuje również pomoc w kwestii uzyskania zasiłków rodzinnych z funduszy Unii Europejskiej.

Zapraszamy do korzystania z usług naszego nowego Partnera!

Biuro Rachunkowe „Sinus”
Chojnice, ul. Angowicka 39a
nr tel. 661 926 402
„Sinus” na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Sponsorzy Brązowi

Patroni Medialni

Sponsorzy Techniczni

Oficjalna Woda

Sponsorzy Rozgrywek