Biuro Rachunkowe „Sinus” w Klubie Biznesu Chojniczanki!

Skomentuj

MKS Chojniczanka 1930 S.A. z przyjemnością informuje o nawiązaniu współpracy z Biurem Rachunkowym „Sinus”. Witamy w gronie Klubu Biznesu Chojniczanki! Dziękujemy za wsparcie i liczymy na długą oraz owocną współpracę.

Siedziba firmy pani Wioletty Dalman mieści się przy ulicy Angowickiej 39a. Biuro Rachunkowe „Sinus” specjalizuje się w prowadzeniu księgowości oraz wykonywaniu rozliczeń podatkowych z krajów Unii Europejskiej oraz USA. Pani Wioletta Dalman oferuje również swoje usługi w sprawach dotyczących finansowania czyli leasingu, faktoringu, kredytów i dotacji.

Dodatkową gałęzią działalności nowego partnera Chojniczanki są usługi translatorskie w 100 językach i we wszystkich parach językowych. Oferuje on również wykonanie tłumaczeń pisemnych, w tym przysięgłych, oraz ustnych, w tym tłumaczeń symultanicznych.

Biuro Rachunkowe „Sinus” proponuje również pomoc w kwestii uzyskania zasiłków rodzinnych z funduszy Unii Europejskiej.

Zapraszamy do korzystania z usług naszego nowego Partnera!

Biuro Rachunkowe „Sinus”
Chojnice, ul. Angowicka 39a
nr tel. 661 926 402
„Sinus” na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi