Adrian Stawski i Krzysztof Brede po meczu Drutex-Bytovia – Chojniczanka

Skomentuj

Pomeczowe wypowiedzi trenerów: Adriana Stawskiego (Drutex-Bytovia) i Krzysztofa Brede (Chojniczanka).

Adrian Stawski: Gratulacje dla Chojniczanki. Trzeba przyznać, że rywal wypunktował nas jak rasowy bokser. Bardzo szybko straciliśmy bramkę. Ponownie wróciły stare demony i tracimy absurdalną bramkę już w trzeciej minucie. W pierwszej połowie mogliśmy wyrównać. Po uderzeniu Janusza Surdykowskiego w słupek, Kamiński miał praktycznie pustą bramkę, ale niestety nie trafił. Mieliśmy kilka sytuacji, które musiały zakończyć się bramką. Zabrakło trochę jakości. Nie jest łatwo przegrywać – nie ujmując przy tym nic rywalowi – 3:0. Popełniliśmy jednak katastrofalne błędy, które nie powinny nam się zdarzyć. Ciężko pracowaliśmy nad tym, żeby to wyeliminować, ale niestety to wszystko powróciło.

Krzysztof Brede: Gratulacje dla mojej drużyny za odniesienie zwycięstwa. Wygraliśmy z bardzo groźnym zespołem, który ma wielu dobrych piłkarzy. Bardzo doceniamy to wyjazdowe zwycięstwo. Mieliśmy trudne momenty w pierwszej połowie, ale zdobyliśmy jedną bramkę, a w drugiej połowie graliśmy już tak jak byśmy chcieli. Oczywiście były momenty, które trzeba przeanalizować i wyciągnąć z nich wnioski, ale ta druga część gry w naszym wykonaniu była już dużo lepsza. Gratulację dla drużyny za reakcję na zaistniałą sytuację boiskową i wprowadzenie korekt.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi