Koniec rundy dla Pawła Zawistowskiego

1 Comment

Kapitan Chojniczanki, Paweł Zawistowski, mecz z Drutex-Bytovią Bytów kończył z kontuzją. Po przeprowadzonych badaniach, u zawodnika Chojniczanki stwierdzono złamanie żebra. – Przerwa w treningach po takim urazie oznacza od 4 do 8 tygodni odpoczynku. – mówi trener odnowy biologicznej, Jakub Bahyrycz. W związku z tym, w tej rundzie nie zobaczymy już Pawła na boisku.

Były to dwie sytuacje, jeszcze w pierwszej połowie, z czego pierwsza miała miejsce w okolicach 15 minuty. W przerwie zasygnalizowałem trenerowi, żeby trzymał jedną zmianę, bo mogę nie wytrwać do końca meczu. Ostatecznie rozegrałem całe spotkanie. Początkowo myślałem, że to będzie tylko zbicie, ale poniedziałkowe badania potwierdziły złamanie żebra. – mówi kapitan, Paweł Zawistowski.

W niedzielnym meczu nie brakowało twardych starć zarówno z jednej jak i drugiej strony. W jednym z takich pojedynków ucierpiał także gracz Drutex-Bytovii, Bartosz Wolski. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, ujrzał wtedy Michał Markowski.
Wszystko toczyło się w ferworze walki. Nie miałem złych intencji i jest mi przykro, że po tym zdarzeniu, Bartosza czeka przerwa w grze. – mówi Michał Markowski.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

1 Komentarz do “Koniec rundy dla Pawła Zawistowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi