Rezerwy: Chojniczanka II – Pomezania Malbork 2:3 (2:1)

Skomentuj

Rezerwy Chojniczanki zakończyły rundę jesienną porażką z Pomezanią Malbork 2:3.

15. KOLEJKA: CHOJNICZANKA II CHOJNICE – POMEZANIA MALBORK 2:3 (2:1)
1:0 – Oskar Paprzycki (6′)
2:0 – Tomasz Prusaczyk (24′)
2:1 – Maciej Bełz (27′)
2:2 – Piotr Sobieraj (88′)
2:3 – Maciej Bełz (90’+3′)

CHOJNICZANKA II: Błażej Wiesiołek – Bartosz Skowron, Dawid Machalewski, Dominik Piechowski, Maciej Dampc – Krzysztof Drzazga, Piotr Kręcki (83′ Marcin Kurs), Oskar Paprzycki, Tomasz Prusaczyk – Andrzej Rybski, Tobiasz Sawa (72′ Maurycy Niemczyk)

Zespół prowadzony przez trenera Leszka Szanka kończy rundę jesienną Klasy Okręgowej Gdańsk II na 6 pozycji ze zgromadzonymi 25. punktami. Strata do liderującej Pogoni Prabuty wynosi 6 punktów. Rozgrywki wznowione zostaną w marcu 2018 roku.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi