Przedsprzedaż biletów na mecz z Puszczą Niepołomice

Trwa przedsprzedaż biletów na ostatni domowy mecz Chojniczanki w tym roku. W sobotę 18 listopada o godzinie 16:00, Chojniczanka zmierzy się z Puszczą Niepołomice w ramach 18. kolejki Nice 1 Ligi.

Bilety są do nabycia tradycyjnie w Strefie Kibica Chojniczanki znajdującej się na II piętrze w Domu Towarowym Libera. Wejściówki można także kupować w punktach dystrybucyjnych KupBilet na terenie całego kraju (m.in. w Człuchowie, Złotowie, Szczecinku, Starogardzie Gdańskim, Kościerzynie, Bydgoszczy, Pile czy Słupsku), a także przez internet za pośrednictwem serwisów: kupbilet.mkschojniczanka.pl i www.kupbilet.pl.

Stacjonarna sprzedaż biletów:

• Strefa Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera
Poniedziałek: 10:00 – 17:00
Wtorek: 10:00 – 17:00
Środa: 10:00 – 17:00
Czwartek: 10:00 – 17:00
Piątek: 10:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 13:30

Punkty dystrybucyjne KupBilet na terenie całej Polski

Bilety online:

Aplikacja Kibica Chojniczanki – www.kupbilet.mkschojniczanka.pl

www.kupbilet.pl

CENY

Bilet normalny: 15 zł (w przedsprzedaży i w internecie), 20 zł (w dniu meczu)
Bilet ulgowy:
10 zł (w przedsprzedaży i w internecie), 17 zł (w dniu meczu).

Prosimy naszych kibiców, by rozważnie dokonywać wyboru miejsca na stadionie przy zakupie biletu i zajmować przypisane krzesełko.