Zawodnicy Chojniczanki w jedenastkach 17. kolejki Nice 1 Ligi!

1 Comment

Trzech zawodników Chojniczanki zostało wyróżnionych za mecz z Drutex-Bytovią Bytów. Radosław Janukiewicz, Tomasz Boczek i Adam Ryczkowski znaleźli się w najlepszych jedenastkach 17. kolejki Nice 1 Ligi.

Tygodnik „Piłka Nożna” w bramce postawił na Radosława Janukiewicza, dla którego była to druga taka nominacja w tym sezonie. Natomiast na boku pomocy znalazł się Adam Ryczkowski. Serwis GOL24 wyróżnił Tomasza Boczka i Adama Ryczkowskiego, a ponadto na ławce rezerwowych znaleźli się Radosław Janukiewicz i Emil Drozdowicz. Oto jak skomentowano wybór graczy Chojniczanki:

Tomasz Boczek:
Trochę niedoceniany w 1. lidze obrońca. Przed sezonem zamienił GKS Tychy na Chojniczankę i z miejsca stał się istotną postacią w zespole. Boczek umie wykorzystać swoje znakomite warunki fizyczne. W Bytowie czyścił wszystko, co wpadł w pole karne.

Adam Ryczkowski:
Wykorzystał „wielbłąd” w obronie gospodarzy i na samym początku spotkania otworzył wynik. Po przerwie, gdy Chojniczanka przetrwała już napór, był widoczny w akcjach ofensywnych. Kilka razy zakręcił defensorami Bytovii.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

1 Komentarz do “Zawodnicy Chojniczanki w jedenastkach 17. kolejki Nice 1 Ligi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi