Zmiany na stadionie

3 komentarze

Dziś z ratusza napłynęły dobre informacje dla kibiców Chojniczanki. Burmistrz Chojnic, Arseniusz Finster na konferencji prasowej poinformował, że w następnym tygodniu zostanie ogłoszony przetarg na budowę II etapu zadaszenia na Stadionie Miejskim Chojniczanka.

Inwestycja obejmować będzie sektory A1, A2, A3, czyli te znajdujące się od strony budynku klubowego. Prace te mają być prowadzone zimą, tak by zadaszenie było już gotowe na pierwszy mecz rundy wiosennej z Rakowem Częstochowa (pierwszy weekend marca). Ponadto dokończona zostanie budowa ogrodzenia dzielącego miejsca siedzące od ciągu komunikacyjnego na koronie stadionu, zgodnie z zaleceniami Polskiego Związku Piłki Nożnej.

W związku z nałożonym na klub nadzorem infrastrukturalnym dotyczącym konieczności dostosowania obiektu do wymogów licencyjnych Nice 1 Ligi, oczekujemy na ogłoszenie kolejnych przetargów, które mają obejmować zmiany w budynku klubowym.

W związku z w/w pracami modernizacyjnymi, prosimy naszych kibiców o uwzględnienie tych informacji przy wyborze miejsca na mecze rundy wiosennej. W najbliższym tygodniu ukaże się informacja o sprzedaży karnetów, która ruszy od poniedziałku 4 grudnia.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

 

 

3 Komentarze do “Zmiany na stadionie

  • To znaczy , że już nie będzie można stać na koronie stadionu opartym o barierkę i oglądać mecz? Lipne w takim razie to zmiany. Wszyscy nie zmieszczą się na górnych rzędach sektorów dla normalnych ludzi (tzn., nie dla Vipów). Konieczność oglądania meczu z rzędów ławek znajdujących się na poziomie boiska to żadna przyjemność i ludzi na trybuny nie przyciągnie.

    • Grzegorzu Król, zrób przysługę wszystkim i nie przychodź na mecze. Przestań się interesować naszym klubem. Cały czas marudzisz i nic ci nie pasuje. Poza tym, „sektory dla normalnych ludzi” ewidentnie nie są przeznaczone dla ciebie.

  • Kibel z tym zadaszeniem. Zamiast zrobić to jakoś symetrycznie i pociągnąć to w drugą stronę w sektory B2 i B3, to robią daszek od strony klubu. Więcej ludzi siedzi na środku boiska. Wystarczy, że odpadł już jeden sektor dla prasy, która z powodzeniem mogłaby siedzieć po drugiej stronie boiska, a nie zabierac miejsca kibicom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi