Compte For-Tech złotym sponsorem Chojniczanki!

Skomentuj

Z wielką satysfakcją informujemy o nawiązaniu współpracy z kolejnym przedsiębiorstwem. Tym razem do grona sponsorów Chojniczanki dołączyła firma Compte For-Tech! Dziękujemy za zaufanie okazane naszemu projektowi i liczymy na długą współpracę.

Spółka Compte For-Tech powstała w 2009 jako członek grupy kapitałowej Compte R – lidera w produkcji kotłów na biomasę na rynku europejskim. W trakcie swojej ponad 100 letniej działalności w branży spółki z grupy Compte R wykonały łącznie ponad 1800 instalacji kotłów na biomasę na całym świecie.

59e086462c385

W szerokiej ofercie firmy znaleźć można między innymi doskonałe jakościowo kotłownie ekologiczne. Są tu nie tylko kotły na biomasę, ale także wszelkiego typu inne nowoczesne instalacje, dzięki którym możliwe jest posiadanie wygodnej w obsłudze i niezwykle efektywnej kotłowni.

W październiku 2017 Compte For-Tech uruchomiło swój kolejny zakład – przy ul. Przemysłowej. W swoich polskich zakładach firma zatrudnia obecnie ponad 100 osób i stale poszukuje do pracy spawaczy i monterów w Chojnicach.

59e0861f1c161

Spółka Compte Fortech była certyfikowana w zakresie zgodności systemu zarządzania jakością z normą PN – EN ISO 9001 oraz zgodności zakładowej kontroli produkcji z normą dotyczącą produkcji konstrukcji stalowych EN 1090-2 w tym także z normą spawalniczą PN EN ISO 3834-2.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi