Krzysztof Korczyc z profesjonalnym kontraktem

2 komentarze


Krzysztof Korczyc podpisał profesjonalny kontrakt z Chojniczanką. 16-letni zawodnik jest wychowankiem naszego klubu.

We wrześniu informowaliśmy, że Korczyc został zaproszony przez trenera Krzysztofa Brede na trening pierwszej drużyny. Od tamtej pory młody zawodnik kilkukrotnie brał udział w jednostkach treningowych pierwszego zespołu, podczas których udowadniał swoje umiejętności i wykazywał się dużym zaangażowaniem.

Sztab szkoleniowy zauważył w nim potencjał i zdecydował, że zasługuje on na profesjonalny kontrakt z klubem. Krzysztof Korczyc związał się z Chojniczanką trzyletnią umową.

16 letni zawodnik trenował dotychczas w grupach młodzieżowych „Żółto-biało-czerwonych” prowadzonych przez trenera Mirosława Czuryło i Leszka Szanka. Jego nominalną pozycją jest środek obrony, ale może też grać jako defensywny pomocnik.

2 Komentarze do “Krzysztof Korczyc z profesjonalnym kontraktem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi