Zawodnicy Chojniczanki w najlepszych jedenastkach rundy jesiennej Nice 1 Ligi

Skomentuj

Po udanej rundzie jesiennej w wykonaniu Chojniczanki, paru zawodników naszej drużyny zostało wyróżnionych i znalazło się w najlepszych jedenastkach jesieni w Nice 1 Lidze.

PRZEGLĄD SPORTOWY
Najstarszy polski dziennik sportowy z żółto-biało-czerwonych szeregów postanowił wyróżnić trenera Krzysztofa Brede, który zdaniem dziennikarzy PS został uznany za najlepszego trenera rundy jesiennej. Natomiast w jedenastce jesieni znaleźli się Wojciech Lisowski i Adam Ryczkowski.
Adam Ryczkowski ma za sobą już debiut w ekstraklasie, w barwach Legii. Przy Łazienkowskiej jednak nigdy na dobre nie zaistniał. W poprzednim sezonie bez żalu oddano go do Wigier Suwałki, gdzie nie grał regularnie. Teraz jest czołową postacią Chojniczanki, lidera I ligi. – Czy to już czas na ekstraklasę? Tego nigdy nie wiemy. Widać, że jest w formie i po sezonie nie można niczego wykluczyć – mówi trener Miedzi Dominik Nowak, który prowadził go w Wigrach. 

POLSAT SPORT
W magazynie Nice 1 Ligi na antenie Polsatu Sport swoją jedenastkę rundy przedstawił ekspert stacji, Andrzej Iwan.
W jedenastce Iwana znalazł się Paweł Zawistowski.
Jedyny zawodnik lidera w moim zestawieniu, ale za to jaki. Absolutny lider najlepszej drużyny jesieni. Jako doświadczony już gracz podzielił swoją rolę pomiędzy grę w defensywie i ofensywie. Dzięki niemu w dużej mierze Chojniczanka tak niewiele bramek straciła, ale też potrafi być bardzo kreatywny. No i do tego bardzo dobre stałe fragmenty gry.

GOL24
Swoją najlepszą jedenastkę jesieni na zapleczu Ekstraklasy wytypowali także dziennikarze serwisu GOL24. Z naszej kadry, znaleźli się w niej:
Radosław Janukiewicz:
Po wiośnie w Norwegi, Janukiewicz trafił do Chojniczanki i z miejsca stał się z kluczowych postaci lidera 1. ligi. Defensywa z Chojnic tworzy monolit, a 33-letni golkiper zdołał zachować czyste konto aż 11 razy.

Adam Ryczkowski:
Były piłkarz Legii znalazł swoje miejsce w Chojnicach. Jesienią pokazał kilka akcji na najwyższym poziomie. Jego zejścia z lewego skrzydła do środka kreowały mnóstwo groźnych akcji dla Chojniczanki.

Na ławce rezerwowych znaleźli się Michał Markowski i Paweł Zawistowski.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi