Chojniczanka z seniorską drużyną kobiet!

6 komentarzy

Mamy przyjemność ogłosić rozpoczęcie kolejnego, nowego rozdziału w historii naszego klubu. Utworzona zostanie seniorska kobieca drużyna Chojniczanki i począwszy od sezonu 2018/19 będzie zgłoszona do rozgrywek ligowych. Swoje zmagania rozpocznie od najniższego szczebla rozgrywek w naszym kraju i będzie to Pomorska III liga kobiet.

Pierwszym trenerem drużyny będzie pomysłodawczyni Irmina Kaproń-Ollik. Wszystkie Panie zainteresowane reprezentowaniem barw naszego klubu, prosimy o kontakt telefoniczny z panią Irminą. Pierwsze zajęcia odbędą się po nowym roku.

W Chojnicach jest bardzo dużo dziewczyn, które grają w piłkę, ale nikt nie dawał im wcześniej szansy pokazania i wypromowania się na trawiastym podłożu. Wiele z nich jeździ z dala od Chojnic, by grać w piłkę. Chcemy umożliwić im grę u nas w mieście i reprezentowanie barw Chojniczanki. Kobieca piłka rozwija się w Polsce w bardzo szybkim tempie, stąd my, jako Chojniczanka, chcemy dać wszystkim tym dziewczynom szansę na pokazanie swoich umiejętności w profesjonalnej lidze. Choć grę w rozgrywkach ligowych rozpoczniemy dopiero pod koniec sierpnia, to w najbliższych miesiącach ruszymy z treningami i z pewnością będziemy brać także udział w turniejach i meczach sparingowych – mówi Irmina Kaproń-Ollik.

Sekcja kobiecej drużyny piłki nożnej Chojniczanki rozpocznie swoje treningi po nowym roku. Wszystkie Panie zainteresowane spróbowaniem swoich sił pod okiem Trenera Irminy Kaproń-Ollik zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 792 120 208.

Nie jest to jednak pierwsza żeńska drużyna w naszym klubie, gdyż w tym sezonie powstała także drużyna dziewczynek z rocznika 2008 prowadzona przez trenera Tomasza Orłowskiego. Niektóre dziewczyny podejmują także rywalizację ze swoimi rówieśnikami w pozostałych juniorskich zespołach Chojniczanki.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

6 Komentarze do “Chojniczanka z seniorską drużyną kobiet!

  • Brawo Irmina! Życzymy Tobie powodzenia! Jesteś dziewczyną z ogromną pasją więc na pewno Ci się uda. Spełniaj dalej marzenia, nie słuchaj komentarzy nie których ludzi bo one się pojawią idź do przodu i rób dalej to co kochasz. Trafiłaś w końcu do profesjonalnego klubu więc marzenia się spełniają. Trzymamy kciuki i powodzenia. Jesteś najlepsza!!!! Brawo dla działaczy Chojniczanki !!!! Wspaniale!!!!!

  • Kolejna kobieca drużyna na pomorzu = krok do przodu w kobiecej piłce nożnej w Polsce! Takie wiadomości cieszą najbardziej. Ogromne gratulacje dla pomysłodawczyni i zarządu klubu. Znana w całych Chojnicach z pasji do tego pięknego sportu Irmina i klub dają możliwość gry, szlifowania swoich piłkarskich umiejętności. Oni zrobili ten pierwszy krok, teraz czas na Was drogie Panie! Nie bójmy się, stadion to miejsce również dla kobiet. Torba na ramie i na trening!! Powodzenia.

  • Tak zgadzam się z przedmowcą ! Wszystkie chętne dziewczyny do grania w piłkę na trawie niech wyjdą z domów , małych boisk i udadzą się do Chojniczanki !!!! To jest wasz czas, możecie też zacząć spełniać swoje marzenia jak Irmina!!! Ta dziewczyna wie czego chce i ma wiele sportowych sukcesów za sobą i przed sobą!! Lepiej nie mogłyście trafić!!!! Z takim klubem możecie wiele osiągnąc!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi