II Mistrzostwa w Bowlingu Klubu Biznesu Chojniczanki

1 Comment

Za nami kolejne już rozgrywki w Bowlingu Klubu Biznesu Chojniczanki, które przyniosły nam nowego Mistrza! Zwycięzcą II edycji Mistrzostw w Bowlingu został Maciej Lemańczyk z firmy Agroursus, który wyprzedził zeszłorocznego zwycięzcę Krzysztofa Stencla z firmy Greko, oraz Dariusza Rylewskiego z firmy Compte For-Tech.

Turniej został rozegrany w środowy wieczór w Centrum Rekreacji Mistral w Chojnicach. Po krótkim wstępie, prezentacji nagród i rozlosowaniu grup uczestnicy rozpoczęli grę. Podobnie jak podczas I edycji Mistrzostw, tak i teraz rywalizacja była niezwykle ciekawa i emocjonująca. Walka o zwycięstwo ponownie toczyła się przede wszystkim pomiędzy Krzysztofem Stenclem a Maciejem Lemańczykiem. Tym razem zwycięzcą został ten drugi, który uzyskał najlepszy wynik po dwóch rundach. Trzecie miejsce zajął Dariusz Rylewski, dla którego był to debiut w rozgrywkach. Dodatkową nagrodę otrzymała Emilia Niaz z firmy ChBN.

Zwycięzcy otrzymali gadżety Chojniczanki oraz nagrody ufundowane przez firmę ORSMED, Protecta i Grupę PSO.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie i świetną zabawę! Dziękujemy również sponsorom, którzy ufundowali nagrody dla zwycięzców. Wszyscy z niecierpliwością czekamy już na kolejną, III edycję Mistrzostw w Bowlingu Klubu Biznesu Chojniczanki!

1 Komentarz do “II Mistrzostwa w Bowlingu Klubu Biznesu Chojniczanki

  • Dobrze się bawią. Śniadania ,kolacje, kręgle. A dla młodych zawodników na święta nawet symbolicznej czekolady nie dali. Wstyd. Zero profesjonalizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi