Chojniczanka rozpoczęła przygotowania (FOTO)

Skomentuj

W poniedziałek 8 stycznia, piłkarze Chojniczanki rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej 2018 Nice 1 Ligi.

Trening rozpoczął się zgodnie z planem o godzinie 11:00 na boisku Modrak przy ulicy Bałtyckiej i wzięło w nim udział 27 zawodników. Zajęcia poprowadził II trener, Hubert Kościukiewicz. Trener Krzysztof Brede bierze udział w kursie UEFA PRO i z tego też powodu zabrakło go na poniedziałkowym treningu. Wśród nieobecnych należy także wymienić Krzysztofa Drzazgę, któremu zakończył się okres wypożyczenia do naszego klubu. Z nowych twarzy, pojawił się Dawid Schulz. 22-letni obrońca jest wychowankiem Chojniczanki, a w rundzie jesiennej grał w Gwieździe Karsin.

We wtorek zawodnicy Chojniczanki zmierzą się z badaniami wydolnościowymi.
Pierwszy sparing żółto-biało-czerwoni rozegrają w sobotę 13 stycznia. Przeciwnikiem będzie Pogoń Szczecin. To spotkanie zaplanowane zostało na godzinę 15:00 w Szczecinie.

 

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi