Rekordowa sprzedaż karnetów

Trwa sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w rundzie wiosennej Nice 1 Ligi.

Tym razem przyśpieszyliśmy całą dystrybucję karnetów i tak już ich sprzedaż trwa od ponad miesiąca. W tym czasie sprzedaliśmy już prawie 500 karnetów! Jest to bardzo dobry wynik jak na dwa miesiące przed inauguracją rundy wiosennej. Wszystko wskazuje na to, że będzie to dla nas rekordowa sprzedaż.

Dołącz do grona karnetowiczów i wspieraj nasz zespół w rundzie wiosennej Nice 1 Ligi.  Przed nami osiem emocjonujących spotkań na których nie może Ciebie zabraknąć! W rundzie wiosennej na Stadionie Miejskim Chojniczanka czekają nas mecze z: Rakowem Częstochowa, GKS-em Katowice, Odrą Opole, Zagłębiem Sosnowiec, Wigrami Suwałki, Stalą Mielec, Chrobrym Głogów i Drutex-Bytovią Bytów.

Sprzedaż potrwa przez całą zimę, aż do pierwszego meczu z Rakowem Częstochowa.
Przypominamy także, że zimą na naszym stadionie będą wykonywane prace modernizacyjne. Będzie to budowa zadaszenia nad sektorami A1, A2 i A3 oraz ogrodzenia dzielącego przejście od trybuny między zadaszeniem, a sektorem C.

Prosimy naszych kibiców, by rozważnie dokonywać wyboru miejsca na stadionie z uwzględnieniem w/w prac modernizacyjnych, które będą gotowe już na pierwszy mecz rundy wiosennej z Rakowem Częstochowa (pierwszy weekend marca)

CENY:
Dla karnetowiczów z rundy jesiennej 2017:
NORMALNY: 95 zł
ULGOWY: 60 zł

Dla nowych karnetowiczów:
NORMALNY: 110 zł
ULGOWY: 70 zł

nowa karta karnetowa (zgubienie, zmiana miejsca wybranego na wiosnę 2018): 10 zł

GODZINY OTWARCIA STREFY KIBICA
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 17:00