Wtorek pod znakiem badań wydolnościowych (FOTO)

Skomentuj

Za nami drugi dzień przygotowań do rundy wiosennej Nice 1 Ligi. We wtorek, piłkarze Chojniczanki zmierzyli się z badaniami wydolnościowymi.

Precyzyjniej rzecz ujmując, był to progresywny test do odmowy. Taki test wygląda tak, że zawodnicy wykonują określoną pracę biegową podzieloną na etapy, które pokonują z różnymi prędkościami. Celem takiego testu jest zindywidualizowanie obciążeń treningowych. We wtorkowym teście udział wzięło dwudziestu czterech zawodników, którzy podzieleni byli na cztery grupy po sześciu graczy. Badania rozpoczęły się od samego rana i trwały do południa. Każdą godzinę, rozpoczynała nowa grupa. Wyniki testu, sztab szkoleniowy pozna w najbliższych dniach. Wtedy zawodnicy będą znali indywidualny plan treningowy.

W najbliższych dniach zespół będzie pracował na siłowni oraz na boisku Modrak. Natomiast w sobotę, żółto-biało-czerwoni udadzą się do Szczecina, gdzie rozegrają sparing z Pogonią.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi