Maciej Bagrowski podjął współpracę z Chojniczanką

Skomentuj

Maciej Bagrowski podjął współpracę z Chojniczanką jako osoba odpowiedzialna za przygotowanie fizyczne zawodników oraz diagnostykę treningu systemem Catapulta.

Nowy współpracownik sztabu szkoleniowego rozpoczął swoją pracę w naszym klubie od przeprowadzenia badań wydolnościowych. Maciej Bagrowski będzie miał w trakcie okresu przygotowawczego za zadanie zoptymalizowanie i zdiagnozowanie treningów siłowych oraz motorycznych „Żółto-biało-czerwonych”.

Duży wpływ na moją decyzję miała osoba trenera Krzysztofa Brede. Znamy się już od dziesięciu lat i cały czas wymieniamy się ze sobą poglądami.
Zaczynałem jako trener grup młodzieżowych Lechii Gdańsk, później pracowałem z Młodą Ekstraklasą oraz rezerwami tego klubu. W pierwszym zespole byłem odpowiedzialny za badania diagnostyczne. Po rozstaniu z Lechią, pracowałem w Wiśle Płock. Tam spędziłem pięć lat. Przez ten czas udało się awansować do I ligi, a później Ekstraklasy. – mówi Maciej Bagrowski.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi