Spar-Meble Złotym Sponsorem Chojniczanki!

Skomentuj

Bardzo miło nam poinformować, że dotychczasowy Srebrny Sponsor Chojniczanki – firma Spar-Meble – została Złotym Sponsorem naszej drużyny! Chojnicka firma wspiera “Żółto-biało-czerwonych” już od wielu lat. W związku z ciągłym rozwojem, firma Spar-Meble postanowiła jeszcze bardziej zwiększyć widoczność swojej marki za pośrednictwem naszego klubu.


Spar-Meble jest to firma produkcyjna istniejąca od 1991 r., specjalizująca się w tworzeniu kompletów meblowych jadalnianych i sypialnianych z takich drzew jak olcha, brzoza, dąb oraz buk. Dodatkowo firma produkuje szeroki program sosnowy. Nasz sponsor prowadzi ponadto sprzedaż wyżej wspomnianego wyposażenia we własnych pawilonach handlowych, jak również za pośrednictwem odbiorców zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Co więcej, Spar-Meble może pochwalić się ofertą skierowaną bezpośrednio do klientów inwestycyjnych takich jak hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, czy też restauracje, dla których to może wykonać w nowoczesnej technologii nietypowe produkty zaprojektowane pod własne wymagania.

Dziękujemy firmie Spar-Meble za zaufanie i wspólne tworzenie “Żółto-biało-czerwonej” społeczności oraz witamy wśród Złotych Sponsorów naszego klubu! Wszystkich Państwa zachęcamy do korzystania z usług firmy. Salon meblowy Spar-Meble znajduje się przy ul. Gdańskiej 2 w Klawkowie. Zapraszamy również na stronę internetową www.sparmeble.pl, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o firmie i asortymencie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi