Transfer nr 1: Maciej Górski

1 Comment

Maciej Górski podpisał kontrakt z Chojniczanką. Do naszego klubu został wypożyczony z Jagiellonii Białystok na okres najbliższych sześciu miesięcy. 

27-latek to nominalny napastnik. Ostatni rok spędził na wypożyczeniu w Koronie Kielce. Bilans Macieja Górskiego w sezonie 2017/18 to 14 spotkań w Lotto Ekstraklasie w których zdobył 2. bramki oraz 2. mecze Pucharu Polski w których zaliczył 1. trafienie.

Nowy zawodnik Chojniczanki grał m.in. w Legii Warszawa, gdzie debiutował w Ekstraklasie, Arce Gdynia czy Jagiellonii Białystok. Górski występował także w meczach przeciwko „żółto-biało-czerwonym” w barwach Sandecji Nowy Sącz i Chrobrego Głogów. Reprezentując Chrobrego, zdobył gola w zremisowanym 1:1 meczu w Chojnicach w rundzie wiosennej 2016. Tamten sezon, Górski zakończył z 15-ligowymi trafieniami, co dało mu pozycję wicekróla strzelców 1. ligi. Na boiskach Ekstraklasy łącznie rozegrał 39 spotkań w których zdobył 4. bramki. Na swoim koncie ma także jeden mecz w reprezentacji Polski U-21.

W barwach Chojniczanki zagra z numerem 11.

Witamy przy Mickiewicza 12!

Górski

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

 

1 Komentarz do “Transfer nr 1: Maciej Górski

  • Jestem dumna z Ciebie . Naprzód Maćku.
    Życzę sukcesów.
    Śledzę Twoją karierę, wierzę w Ciebie.
    Walcz , wytrwałość opłaca się.Wiem o tym ,bo robię to każdego dnia.
    Powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi