Michał Urbaniak nowym członkiem zarządu Chojniczanki

01.02.2018 (aktualizacja 05.02.2018)r.

Z dumą możemy poinformować o kolejnym transferze do naszego klubu. Tym razem jednak nie będzie to nowy zawodnik, a wzmocnienie dotyczy struktur organizacyjnych. Członkiem zarządu MKS Chojniczanka 1930 S.A. został Michał Urbaniak.

Firma Urbaniak wspiera Chojniczankę nieustannie od wielu lat, mając ogromny wkład w rozwój klubu. Zakład Ogólnobudowlany Urbaniak to firma rodzinna z wieloletnimi tradycjami, założona przez Józefa Urbaniaka. Marka ta jest już bardzo dobrze znana całej chojnickiej społeczności, a coraz lepiej rozpoznawana jest również poza naszym regionem dzięki rozwojowi i poszerzeniu zakresu działalności.

Deweloper Urbaniak Inwestycje współpracuje z wieloma chojnickimi firmami. W inwestycjach zrealizowanych przez firmę Urbaniak mieszka w chwili obecnej już ponad 450 mieszkańców. Warto podkreślić, że są to nie tylko mieszkania w Chojnicach, ale także w Szczecinku i Kościerzynie. Priorytetem grupy firm Urbaniak jest profesjonalne doradztwo w wyborze mieszkania, budowa oraz terminowe przekazanie lokali nowym użytkownikom.

Michał pomimo młodego wieku posiada bogate doświadczenie biznesowe, więc jest bardzo wartościowym wzmocnieniem dla Zarządu i całego klubu. Podczas dotychczasowej współpracy dał się poznać jako osoba przedsiębiorcza i ambitna. Jesteśmy przekonani, że wniesie wartość dodaną do klubu. Trzeba również podkreślić, że jest on wiernym i czynnym kibicem Chojniczanki. Cały czas jesteśmy otwarci na nowych przedsiębiorców chętnych do pomocy i aktywnego udziału w budowie silnej organizacyjnie i sportowo Chojniczanki – mówi Jarosław Klauzo, wiceprezes Chojniczanki.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA