Zostań stewardem na meczach Chojniczanki!

08.02.2018 (aktualizacja 22.02.2018)r.

Chcesz aktywnie uczestniczyć w spotkaniach lidera NICE 1 LIGI? Interesuje Cię praca na Stadionie MKS Chojniczanka 1930 Chojnice? Pomóż nam zadbać o komfort naszych kibiców i zostań stewardem na meczach żółto-biało-czerwonych!

Szkolenie JEST BEZPŁATNE i odbędzie się w marcu (dokładny termin określony zostanie w oparciu o liczbę chętnych). Zgłoś się już dziś!

Wydarzenia przy Mickiewicza to wspaniałe widowiska, które wymagają dobrej organizacji i zapewnienia kibicom niezapomnianych emocji. Stewardzi na meczach pełnią funkcję przewodników, a ich podstawowych zadaniem jest zadbanie o komfort widzów oraz bezpieczeństwo podczas spotkań rozgrywanych na stadionie Chojniczanki. Do obowiązków stewardów należy również pomoc kibicom w dotarciu na miejsce oraz rozwiązywanie sytuacji spornych.

Zainteresowany? Zgłoś się już dziś! Po ukończeniu kursu istnieje możliwość zatrudnienia w MKS Chojniczanka 1930 Chojnice w charakterze stewarda. Co więcej – zdobyte uprawnienia pozwolą Wam pełnić tę funkcję na wszystkich meczach piłkarskich organizowanych w kraju, z meczami Reprezentacji Polski na czele!

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko i nr telefonu kontaktowego wraz z załączonym CV prosimy wysyłać pocztą elektroniczną na adres: bezpieczenstwo@mkschojniczanka.pl (termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15. lutego).

Wymagania od kandydatów:

– wiek powyżej 18 roku życia
– nienaganna komunikatywność i kultura osobista
– odpowiedzialność i odporność psychiczna
– umiejętności pracy w zespole
– niekaralność
– dobry stan zdrowia i sprawności fizycznej
– mile widziana znajomość języka obcego

Obowiązki stewardów:

– udzielanie informacji i obsługa stref na terenie imprezy masowej pod nadzorem kierownika ds. bezpieczeństwa
– udzielanie pomocy w razie potrzeby
– dbanie o przestrzeganie zapisów Regulaminu Stadiony i Imprezy Masowej

Wybrani kandydaci mają zapewnione:

– wynagrodzenie
– szkolenie z zakresu obsługi imprezy masowej, zgodne z programem „Stewarding – najwyższa jakość obsługi imprez” wraz z uzyskaniem certyfikatu stewarda
– uzyskanie certyfikatu członka służby informacyjnej
– przyjazną atmosferę
– zdobycie cennego doświadczenia
– poznanie organizacji meczu od strony klubu

Po zakwalifikowaniu się stewardzi przejdą odpowiednie szkolenie, które uprawnia do pracy w trakcie meczów piłkarskich, a także pozostałych imprez masowych.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA