Mecz z GKS-em Katowice w Polsacie Sport

3 komentarze

Poznaliśmy plan transmisji spotkań 20, 21 i 22. kolejki Nice 1 Ligi. W planie, uwzględniony został mecz 22. kolejki: Chojniczanka – GKS Katowice, który będzie pokazywany na żywo w telewizji Polsat Sport.

W związku z transmisją, mecz zostanie rozegrany w piątek 16 marca o godzinie 20:45.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

3 Komentarze do “Mecz z GKS-em Katowice w Polsacie Sport

  • No i co z tego. Mecz obejrzę z trybun na Mickiewicza. Lepiej byłoby żeby pokazywali wyjazdowe mecze Naszej drużyny.

  • nie najgorszy konkurs wsadów, bo uczestnicy spoko, lubię Nance”a, myślę że nie pokazał tak do końca swojego największego atutu, czyli ogromnego zasięgu liczyłem na np. podanie od ojca i alej z linii rzutów wolnych, trójki też nieźle poszły, zasłużona wygrana młodziaka, konkurs umiejętności, fajna zabawa; ogólnie ok, chciałbym, żeby dobrze podsumował wszystko mecz gwiazd, ale cóż, zobaczymy ( 0 )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi