Inauguracja wiosny coraz bliżej. Kup karnet na domowe mecze Chojniczanki!

Do inauguracji rundy wiosennej Nice 1 Ligi pozostały niecałe 3 tygodnie. W piątek 2 marca o godzinie 20:00 Chojniczanka zagra z Rakowem Częstochowa w hicie 20. kolejki.

Sprzedaż biletów na mecz z Rakowem ruszy od 26. lutego. Natomiast cały czas zachęcamy do zakupu karnetów na wszystkie domowe mecze w rundzie wiosennej. Sprzedaż karnetów wciąż trwa w Strefie Kibica Chojniczanki znajdującej się na II piętrze w Domu Towarowym Libera.

Wiemy już, że rekord w liczbie sprzedanych karnetów został pobity. Co istotne, z każdym dniem ta liczba rośnie.
Przypominamy, że na Stadionie Miejskim Chojniczanka trwają prace modernizacyjne związane m.in. z budową zadaszenia nad sektorami A1, A2 i A3. Dobiegają końca prace nad ogrodzeniem dzielącym miejsca siedzące od ciągu komunikacyjnego na koronie stadionu.
W związku z powiększeniem ilości miejsc znajdujących się pod zadaszeniem, do dyspozycji kibiców pozostało wciąż wiele atrakcyjnych miejsc na trybunie zadaszonej.

Chcesz mieć atrakcyjne miejsce pod dachem? Dokonaj zakupu jak najszybciej. Od 26. lutego wszystkie niesprzedane miejsca trafią do sprzedaży otwartej.

Zostań dwunastym zawodnikiem Chojniczanki, dołącz do grona karnetowiczów i wspieraj nasz zespół w rundzie wiosennej Nice 1 Ligi. W rundzie wiosennej na Stadionie Miejskim Chojniczanka czekają nas mecze z: Rakowem Częstochowa, GKS-em Katowice, Odrą Opole, Zagłębiem Sosnowiec, Wigrami Suwałki, Stalą Mielec, Chrobrym Głogów i Drutex-Bytovią Bytów. Szczegółowy terminarz TUTAJ

CENY:
Dla karnetowiczów z rundy jesiennej 2017:
NORMALNY: 95 zł
ULGOWY: 60 zł

Dla nowych karnetowiczów:
NORMALNY: 110 zł
ULGOWY: 70 zł

nowa karta karnetowa (zgubienie, zmiana miejsca wybranego na wiosnę 2018): 10 zł

GODZINY OTWARCIA STREFY KIBICA
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 17:00