LW Partner Złotym Sponsorem!

Skomentuj

Niezwykle cieszymy się, że możemy poinformować o kolejnej firmie, która wzmacnia wsparcie dla naszego Klubu – z początkiem lutego firma LW PARTNER została Złotym Sponsorem Chojniczanki!

Współpraca pomiędzy Chojniczanką a LW Partner trwa już od kilku lat. Przez cały ten okres właściciele Firmy aktywnie uczestniczyli w życiu Klubu Biznesu Chojniczanki. Dotychczas Chojnicka Firma wspierała nasz zespół jako Sponsor Srebrny, jednak wraz z rozwojem swojej działalności oraz rozrostem całego projektu Klubu Biznesu zwiększyli Oni wsparcie dla “Żółto-biało-czerwonych”!

LW Partner jest to multiagencja z wieloletnim doświadczeniem, która posiada własne biura oraz współpracuje z większością wiodących na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych. Atutem firmy jest stabilność i doświadczenie, a poprzez wiedzę, praktykę i rzetelną pracę zdobywa miano niezawodnego partnera w biznesie.

W ofercie LW Partner klienci znajdą szeroki wybór produktów OC i AC a także ubezpieczeń majątkowych. Pracownicy Firmy potrafią dla swoich klientów porównać oferty 19 Towarzystw Ubezpieczeniowych w zaledwie kilka minut i pomóc wybrać najkorzystniejszą ofertę pod względem cenowym i zakresem ubezpieczenia. W obsłudze Firmy znajdują się podmioty indywidualne jak i gospodarcze. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza doradców są gwarancją satysfakcji klientów LW Partner.

Siedziba Firmy znajduje się na ul. Dworcowej 18 w Chojnicach. Dodatkowe oddziały znajdą Państwo na ul. 31 stycznia 24 w Chojnicach, jak również na ul. Rycerskiej 11 w Tucholi.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego Złotego Sponsora!

www.lwpartner.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi