Konferencja prasowa po meczu Podbeskidzie – Chojniczanka

4 komentarze

Konferencja prasowa po meczu Podbeskidzie – Chojniczanka z udziałem trenerów: Adama Noconia (Podbeskidzie) i Krzysztofa Brede (Chojniczanka).

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

4 Komentarze do “Konferencja prasowa po meczu Podbeskidzie – Chojniczanka

  • ,No to zaczęło się dziać jak w ubiegłym sezonie .Są wzmocnienia więc nie tak miało być .Na szpicy nie ma zawodnika który byłby szybki i ” dobijał „przeciwnika .Zdaje,się że Widzew,Nas przegoni w awansie do ekstraklasy ?

    • ,Najważniejsze że nie przegrali ale rywale zdobywają po 3 punkty .trzeba być optymistą ale ,to może ” prysnąć „po meczu z Rakowem .Największe zagrożenie zrobił Pietruszka ?Jak pójdzie tak dalej to idżcie się ” utopić „.

  • Nowy trener a przerabiamy stary wariant .Asekuracyjny.Dopisujemy kolejny punkt.Mamy ” zdecydowanie ” najmniej straconych goli, a punktami nie wyróżniamy się od czołówki tabeli. Był to ósmy mecz MKS bez strzelonej bramki. Jeśli będziemy liczyć tylko na błędy rywali , to skończy się na straconych złudzeniach kibiców . Gieksa przyjedzie zagrać kolejny ” dramatyczny ” mecz . A TU trzeba ich zaskoczyć i wyprzedzać we wszystkim. : aby mecz wygrać wyraźnie i rozłożyć ich założenia taktyczne. Przyjedzie do nas cała czołówka ( z wyjątkiem Miedzi ) . Gramy u siebie 8 z 14 meczy . Warto poćwiczyć nowe warianty rzutów rożnych i wolnych .W spokoju warto poćwiczyć rzuty karne ,by nie powtórzyć zaskoczenia i przeciętności z Ruchem Chorzów . MKS ! MKS ! MKS!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi