Przedsprzedaż biletów na mecz z GKS-em Katowice

1 Comment

Szczegóły dotyczące przedsprzedaży biletów na mecz 22. kolejki Nice 1 Ligi: Chojniczanka – GKS Katowice.

W najbliższy piątek, żółto-biało-czerwoni zagrają po raz pierwszy w 2018 roku przed własną publicznością. Rywalem, będzie GKS Katowice. Bilety są tradycyjnie do nabycia w Strefie Kibica Chojniczanki na II piętrze w Domu Towarowym Libera. W trakcie przedsprzedaży można także nabywać karnety na wszystkie domowe mecze Chojniczanki w rundzie wiosennej.

Przez zimę na stadionie przy Mickiewicza 12 doszło do kilku zmian. Pierwszą jest rozbudowa zadaszenia o sektory A1, A2 i A3. Kolejną zmianą jest brak miejsc stojących pomiędzy trybuną zadaszoną, a sektorem C. W tym miejscu powstało ogrodzenie dzielące miejsca siedzące od ciągu komunikacyjnego na koronie stadionu. Dokonano także skrócenia ogrodzenia dzielącego trybunę od boiska przy sektorze B6 oraz wymiany siedzisk na krzesełka z wysokim oparciem na sektorach C1, C2 i C3.

Stacjonarna sprzedaż biletów:

• Strefa Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera
Poniedziałek: 10:00 – 17:00
Wtorek: 10:00 – 17:00
Środa: 10:00 – 17:00
Czwartek: 10:00 – 17:00
Piątek: 10:00 – 17:00

Bilety online:

www.kupbilet.pl

CENY:

Bilet normalny: 15 zł (w przedsprzedaży i w internecie), 20 zł (w dniu meczu)
Bilet ulgowy:
10 zł (w przedsprzedaży i w internecie), 17 zł (w dniu meczu).

Prosimy naszych kibiców, by rozważnie dokonywać wyboru miejsca na stadionie przy zakupie biletu z uwzględnieniem wspomnianych prac modernizacyjnych i zajmować przypisane krzesełko.

W najbliższym czasie sprzedaż biletów przez internet odbywać się będzie tylko i wyłącznie poprzez serwis kupbilet.pl

Mecz Chojniczanka – GKS Katowice rozegrany zostanie w piątek 16 marca o godzinie 20:45.

1 Komentarz do “Przedsprzedaż biletów na mecz z GKS-em Katowice

• Trochę obawiam się że mróz zrobi swoje i mecz się nie odbędzie, w piątek wieczorem ma być -8’C, także raczej nie dopuszczą do spotkania ????????????????