Hotel „Olimp” złotym sponsorem Chojniczanki!

Skomentuj

Mamy przyjemność ogłosić, że nowym złotym sponsorem „Żółto-biało-czerwonych” został Hotel „Olimp”!

Hotel Olimp zlokalizowany jest w centralnej części miasta, zaledwie tysiąc metrów od chojnickiego Starego Rynku. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu mogą znaleźć Państwo park wodny, hale widowiskowo-sportową czy też fitness club, w promieniu 300 m znajdują się również dwa centra handlowe.

Nowy sponsor „Żółto-biało-czerwonych” do Państwa dyspozycji posiada pokoje jedno-, dwu- czy też trzy-osobowe. Na terenie hotelu dostępne jest Wi-Fi. Ponadto gorąco polecamy również pyszne śniadania serwowane dla gości i nie tylko.


Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego nowego sponsora, a wszelkie szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej hotelu „Olimp” :

http://www.new.hotelolimp.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi