Komunikat w sprawie sprzedaży biletów w dniu meczu

04.04.2018 (aktualizacja 10.04.2018)r.

Komunikat klubu w sprawie sprzedaży biletów w dniu meczu.

W trakcie wejścia na mecz z Odrą wśród niektórych karnetowiczów pojawił się problem z kartą karnetową. Wszystkich kibiców, którym wystąpił kłopot podczas odczytywania karty przez czytnik, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 664 935 869 lub pod adresem e-mail: bilet@mkschojniczanka.pl w celu rozwiązania kłopotu. Za utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy.

W związku z dużą ilością zapytań odnośnie sprzedaży biletów w dniu meczu, cały czas zachęcamy do kupowania biletów wcześniej w Strefie Kibica (a także w pozostałych punktach dystrybucyjnych KupBilet w regionie) lub przez internet co pozwoli nie tylko ominąć kolejki w dniu meczu, ale także umożliwi wybranie lepszego miejsca na stadionie. Sprzedaż internetowa została znacznie uproszczona, a sama rejestracja i procedura kupna biletu zajmuje niewiele czasu. Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego. Sprzedaż internetowa w najbliższym czasie prowadzona będzie wyłącznie poprzez serwis www.kupbilet.pl. W razie kłopotów ze sprzedażą internetową, do dyspozycji kibiców jest adres mailowy: bilet@mkschojniczanka.pl lub telefon: 664 935 869. Kibice spoza Chojnic, mogą nabywać bilety także w swoim regionie w punktach sprzedaży KupBilet. Takie punkty są dostępne m.in. w Człuchowie, Kościerzynie, Złotowie, Szczecinku, Pile, Starogardzie Gdańskim, Bydgoszczy czy Gdańsku. Pełna lista dostępna jest TUTAJ

W Strefie Kibica mamy przygotowany dla naszych fanów specjalny pakiet*, w którym to bilet normalny na mecze z Zagłębiem Sosnowiec i GKS-em Katowice kosztuje łącznie 25 zł (*jeden bilet normalny na mecz z Zagłębiem + jeden bilet normalny na mecz z GKS-em).
Cena biletu ulgowego na te dwa spotkania to łącznie 17 zł.
Bilety w promocyjnej cenie można nabyć wyłącznie w naszym sklepie w Domu Towarowym Libera. Ceny promocyjne nie obowiązują przy sprzedaży internetowej czy w innych punktach dystrybucyjnych. Akcja potrwa do końca piątku 13 kwietnia. Mecz z Zagłębiem Sosnowiec rozegrany zostanie w sobotę 14 kwietnia, a mecz z GKS-em Katowice w środę 18 kwietnia. Promocja obowiązuje tylko przy jednoczesnym zakupie biletu na mecz z Zagłębiem i GKS-em.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA
fot. archiwum