Komunikat w sprawie sprzedaży biletów w dniu meczu

2 komentarze

Komunikat klubu w sprawie sprzedaży biletów w dniu meczu.

W trakcie wejścia na mecz z Odrą wśród niektórych karnetowiczów pojawił się problem z kartą karnetową. Wszystkich kibiców, którym wystąpił kłopot podczas odczytywania karty przez czytnik, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 664 935 869 lub pod adresem e-mail: bilet@mkschojniczanka.pl w celu rozwiązania kłopotu. Za utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy.

W związku z dużą ilością zapytań odnośnie sprzedaży biletów w dniu meczu, cały czas zachęcamy do kupowania biletów wcześniej w Strefie Kibica (a także w pozostałych punktach dystrybucyjnych KupBilet w regionie) lub przez internet co pozwoli nie tylko ominąć kolejki w dniu meczu, ale także umożliwi wybranie lepszego miejsca na stadionie. Sprzedaż internetowa została znacznie uproszczona, a sama rejestracja i procedura kupna biletu zajmuje niewiele czasu. Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego. Sprzedaż internetowa w najbliższym czasie prowadzona będzie wyłącznie poprzez serwis www.kupbilet.pl. W razie kłopotów ze sprzedażą internetową, do dyspozycji kibiców jest adres mailowy: bilet@mkschojniczanka.pl lub telefon: 664 935 869. Kibice spoza Chojnic, mogą nabywać bilety także w swoim regionie w punktach sprzedaży KupBilet. Takie punkty są dostępne m.in. w Człuchowie, Kościerzynie, Złotowie, Szczecinku, Pile, Starogardzie Gdańskim, Bydgoszczy czy Gdańsku. Pełna lista dostępna jest TUTAJ

W Strefie Kibica mamy przygotowany dla naszych fanów specjalny pakiet*, w którym to bilet normalny na mecze z Zagłębiem Sosnowiec i GKS-em Katowice kosztuje łącznie 25 zł (*jeden bilet normalny na mecz z Zagłębiem + jeden bilet normalny na mecz z GKS-em).
Cena biletu ulgowego na te dwa spotkania to łącznie 17 zł.
Bilety w promocyjnej cenie można nabyć wyłącznie w naszym sklepie w Domu Towarowym Libera. Ceny promocyjne nie obowiązują przy sprzedaży internetowej czy w innych punktach dystrybucyjnych. Akcja potrwa do końca piątku 13 kwietnia. Mecz z Zagłębiem Sosnowiec rozegrany zostanie w sobotę 14 kwietnia, a mecz z GKS-em Katowice w środę 18 kwietnia. Promocja obowiązuje tylko przy jednoczesnym zakupie biletu na mecz z Zagłębiem i GKS-em.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA
fot. archiwum

2 Komentarze do “Komunikat w sprawie sprzedaży biletów w dniu meczu

  • Co to za masakra byla przy bramkach teraz!!!!tam nikt nic nie ogarynal.Po ch.. ta bramka karnety skoro i tak wszyscy wchodza.Karnet to ma byc jakis przywilej podobno tak czy nie?Jesli od nastepnego meczu nie zrobicie z tym porzadku to bedzie balagan i pisze to w imieniu wielu osob

    • Oznaczenia przy bramie „bilet” czy „karnet” to stara nomenklatura i od następnego meczu zostanie zmieniona. Wejście podzielone będzie na numery: 1, 2, 3 i 4.
      Jeżeli przy tak dużej ilości sprzedanych karnetów, ograniczylibyśmy wejście dla karnetowiczów na jedno wejście, to bardziej byśmy utrudnili ten proceder niż ułatwili. Tak, do dyspozycji karnetowiczów pozostają także pozostałe wejścia. Tak samo jak z przedsprzedażą biletów, cały czas zachęcamy także do tego, by wchodzić na stadion wcześniej i jeżeli jest taka możliwość, nie odwlekać wejścia na ostatnią chwilę. Bramy przed meczem są otwarte na godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego i przez pierwsze 40 minut wszystko odbywa się płynnie, a często zdarza się, że akurat nikt nie wchodzi na obiekt. Przepustowość wejścia jest ograniczona i nie jesteśmy w stanie tego zmienić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi