Zapraszamy grupy zorganizowane na mecze Chojniczanki!

1 Comment

Klub MKS „Chojniczanka 1930” SA przygotował specjalną ofertę na preferencyjnych warunkach dla grup zorganizowanych.
Zachęcamy do wizyty na naszych meczach szkoły, przedszkola, placówki opiekuńczo-wychowawcze, kluby, stowarzyszenia, organizacje, parafie, akademie, szkółki piłkarskie, itp.

Wszelkie grupy, zainteresowane obejrzeniem meczu Chojniczanki na Stadionie Miejskim w Chojnicach, proszone są o kontakt na adres e-mail: bilet@mkschojniczanka.pl
W korespondencji zwrotnej otrzymacie Państwo informacje dotyczące cennika dla grup zorganizowanych i szczegóły odnośnie odbioru wejściówek. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 664 935 869.
Termin przesyłania zgłoszeń: dzień przed meczem do godziny 12:00

Zachęcamy do wspólnego kibicowania! Przeżyj bezcenne emocje na meczu Chojniczanki!

1 Komentarz do “Zapraszamy grupy zorganizowane na mecze Chojniczanki!