Zapraszamy grupy zorganizowane na mecze Chojniczanki!

09.04.2018r.

Klub MKS „Chojniczanka 1930” SA przygotował specjalną ofertę na preferencyjnych warunkach dla grup zorganizowanych.
Zachęcamy do wizyty na naszych meczach szkoły, przedszkola, placówki opiekuńczo-wychowawcze, kluby, stowarzyszenia, organizacje, parafie, akademie, szkółki piłkarskie, itp.

Wszelkie grupy, zainteresowane obejrzeniem meczu Chojniczanki na Stadionie Miejskim w Chojnicach, proszone są o kontakt na adres e-mail: bilet@mkschojniczanka.pl
W korespondencji zwrotnej otrzymacie Państwo informacje dotyczące cennika dla grup zorganizowanych i szczegóły odnośnie odbioru wejściówek. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 664 935 869.
Termin przesyłania zgłoszeń: dzień przed meczem do godziny 12:00

Zachęcamy do wspólnego kibicowania! Przeżyj bezcenne emocje na meczu Chojniczanki!