Zbiórka na pamiątkową tablicę dla Marcina „Hasana” Paprockiego

Skomentuj

Trwa zbiórka na pamiątkową tablicę ku pamięci wielkiego kibica Chojniczanki i Red Devils Chojnice – Marcina „Hasana” Paprockiego.

Marcin Synoradzki wraz z Michałem Sagrolem (Czas Chojnic), Aleksandrem Knitterem (chojnice.com), Wojciechem Piepiorką (radio Weekend FM), a także w porozumieniu z wiceprezesem naszego klubu, Jarosławem Klauzo rozpoczął internetową zbiórkę pieniędzy na wykonanie tablicy wykonanej z odlewu mosiężnego, która upamiętniałaby „Hasana”. Docelowo, tablica ma znaleźć się na stadionie przy Mickiewicza 12, a celem organizatorów jest, by odsłonięcia tablicy dokonać na pierwszym meczu nowego sezonu. Koszt wykonania z wysyłką i montażem wynosi 6.000 zł brutto. Wpłat można dokonywać TUTAJ

Marcin „Hasan” Paprocki zmarł w 2008 roku. Żył 30 lat. Wytrwale i z ogromnym poświęceniem wspierał Chojniczankę. Jeździł także na mecze wyjazdowe, żył tym co się dzieje w klubie także na co dzień i nawet w największe mrozy obserwował treningi drużyny. Swoim ukochanym klubom, kibicował do samego końca.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi