Gratulacje dla zespołu Red Devils Chojnice

2 komentarze

W sobotę futsaliści Red Devils Chojnice pokonali 8:4 KS Futsal Leszno i zapewnili sobie awans do Ekstraklasy Futsalu.

Cała żółto-biało-czerwona społeczność MKS Chojniczanka 1930 S.A. pragnie złożyć serdeczne gratulacje klubowi Red Devils Chojnice z okazji powrotu do Ekstraklasy Futsalu. Co warto podkreślić, był to awans w pełni zasłużony, gdyż chojnicki zespół zdominował rozgrywki I ligi. Życzymy powodzenia w przyszłym sezonie i dalszego, dumnego reprezentowania miasta Chojnice w futsalowej elicie. Niech ten awans będzie kolejnym ważnym krokiem w dalszym rozwoju klubu.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

2 Komentarze do “Gratulacje dla zespołu Red Devils Chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi