Komentarze trenerów po meczu Chojniczanka – Zagłębie

9 komentarzy

Pomeczowe komentarze trenerów: Dariusza Dudka (Zagłębie) i Krzysztofa Brede (Chojniczanka).

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

9 Komentarze do “Komentarze trenerów po meczu Chojniczanka – Zagłębie

 • Trenerze nie masz pomysłu na gre.. wczoraj było widać przepaść..Widać żle przygotowany zespół do rundy wiosennej.. 5 meczy i 6 punktów.. w innym klubie trener by dostał ultimatum..albo by wyleciał..

  • Adam SAYS–O co mruczysz to jest dopiero 2 porażka na własnym STADIONIE CHOJNICZANKI w porównaniu do innych klubów i tak dobrze stoją, do tego 2 mecze zaległe na własnym stadionie. W tej lidze jeszcze wszystko jest możliwe – wogle jak ma być ten system
   Jak grają dobrze źle ci bo czegoś ci brakuje
   Jak przegrają podobnie jest może zamiast komentować sam do pracy w klubie się weźmiesz wielcy fachowcu od piłki a nie kto ile ma czego
   I tak stoją lepiej w porównaniu do poprzedniego sezonu gdzie mieli 11 meczy bez zwycięstwa– – Obudź SIĘ. A NIE SPIJ i ŻYJ PRZESZŁOŚCIĄ

 • Wynik zasłużony . Gra MKS fatalna . Ale…Ale..Mamy dalej korzystną ” małą tabelę ” z Sosnowcem ( 3:1 , 0:2 ) . To jedyny plus po tym meczu …Niezauważone zło w grze MKS , pokazało się już w sparingach z Gryfem Wejherowo i KP Starogard , gdzie rywale pokazali jak łatwo obiegać obronę Chojniczanki….Chojniczanka oddała inicjatywę gościom od pierwszej akcji( może przejęła się ,że 4 zawodników jest zagrożonych przez kartki , na następny mecz ) . Efekt był przeciwny , w końcówce łapaliśmy kartki seriami. ( z Ruchem bez kartek , ale tylko 1 punkt ) . Taktyka MKS czy remis ,czy przegrywamy , dalej taka sama ” 1- 9- 1 ” z różnymi wariantami . Choć teoretycznie na boisku mieliśmy 3 napastników .Brak utrzymujących i rozgrywających piłkę .Oddaliśmy boisko . Napastnicy odcięci od podań ( gry ) .Chojniczanka ” dryfowała ‚ w meczu , tj. biernie poddawała się losowi . Gdzie są skrzydłowi?Przepychaliśmy piłkę do przodu , tylko jak rywal taktycznie się cofnął …Który to już stracony gol , gdy na lewej stronie , biorą na obieg 2 na 1 Pietruszkę ? A napastnik się nie cofa do „krycia ( oczywiście teraz była ” kępa ” , która podbiła piłkę przed ręką bramkarza ) , a Kosakiewicz się cofał … Bywaliśmy pierwsi na pierwszym słupku, na trącenie piłki , przy rzutach wolnych, ale centra i tak zawsze „szła ” w gąszcz zawodników . Te rzuty rożne , to już ” parodia ” piłki nożnej i zapewne zabezpieczenie się przed szybką kontrą przeciwnika . To zagrania bezpieczne nie dające niczego , oprócz straty czasu . Chojniczanka na wiosnę zdobyła 5 goli . Jedną z karnego . 2 po odbiciu od rywala . Jedną po akcji – podanie od przeciwnika . I tylko jedną z naszej , „płynnej ” akcji – napastnik ” rezerwowy ” ( Mikołajczak ) , po podaniu obrońcy ( Lisowski ) . Ta smutna statystyka pokazuje , że zostaliśmy rozszyfrowani przez rywali . Nie gramy żadnych nowości zespołowo , próbujemy tylko indywidualnych akcji napastników … Barcelona chciała w rewanżu z Romą uzyskać awans , grając piłką 10 minut . Dla drużyny Chojniczanki , u siebie , też ,nawet ” połówka ‚ to za dużo ( aby pograć piłką ) . Nie wiem dlaczego sędzia zmienił decyzję z „11”-ki na rzut wolny. Czy widział to inaczej sędzia boczny .( wtedy OK ) , czy zawodnik MKS przemieścił się po faulu za linię pola karnego ( wtedy DUŻY BŁĄD sędziego ) .Liczy się miejsce faulu . Za co była , aż czerwona kartka ? Do rozegrania tylko 10 meczy Chojniczanki .Niektórzy mają ich mniej i mniej punktów . Pytanie ? Kto weźmie na SIEBIE ciężar gry . MKS ! MKS ! MKS !

 • W wywiadzie z 13-tego Jakub Bąk mówił o rozpracowaniu Zagłębia a jaka była rzeczywistość przekonał się osobiście i to na przyszłość.

 • O co mruczycie to jest dopiero 2 porażka na własnym STADIONIE CHOJNICZANKI w porównaniu do innych klubów i tak dobrze stoją, do tego 2 mecze zaległe na własnym stadionie. W tej lidze jeszcze wszystko jest możliwe – wogle jak ma być ten system
  Jak grają dobrze źle wam bo czegoś brakuje
  Jak przegrają podobnie jest może zamiast komentować sami do pracy w klubie się weźmiecie wielcy fachowcy od piłki a nie kto ma wizję a kto nie ma.
  I tak stoją lepiej w porównaniu do poprzedniego sezonu gdzie byli 11 meczy bez zwycięstwa. A BARTOSZEK był tylko na wypożyczeniu.
  I po odejściu do KORONY MIAŁ INNE PLANY I KTO WIE CZY WOGLE BY TU WRÓCIŁ – – OBUDZCIE SIĘ. A NIE SPIJCIE i ŻYJECIE PRZESZŁOŚCIĄ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi