Skrót meczu Chojniczanka – Zagłębie Sosnowiec

4 komentarze

Skrót meczu 26. kolejki Nice 1 Ligi: Chojniczanka – Zagłębie Sosnowiec.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

4 Komentarze do “Skrót meczu Chojniczanka – Zagłębie Sosnowiec

  • To był popis indolencji strzeleckiej – poziom „b” klasy.
    Jak tak będzie w środę z Katowicami to będziecie grać przy „pustych” trybunach …
    Cierpliwość nasza jest na wyczerpaniu.
    Nawet komentatorzy Nice liga w poniedziałek powiedzieli, że byłby to pierwszy, y przypadek aby dwukrotny mistrz jesieni nie awansował do ekstraklasy. A dzisiejsza gra Chojniczanki nie przypomina tej z jesieni…

  • ole ole ole , Chojniczanka Chojnice ! Sytuacja się komplikuje ale uważam , że mając tej klasy zawodników Chojniczanka jest w stanie wygrywać . Niestety jakość akcji jest KIEPSKA .Wystarczy popatrzeć w jakim stylu robią to inne zespoły . Transmisje z meczów Chojniczanki nie nadają się do telewizji ! Chcę wierzyć , że w środę 18 . 04 nie umrze nadzieja na awans ?

  • ole ole ole , Chojniczanka Chojnice ! Sytuacja się komplikuje ale uważam , że mając tej klasy zawodników Chojniczanka jest w stanie wygrywać . Niestety jakość akcji jest KIEPSKA .Wystarczy popatrzeć w jakim stylu robią to inne zespoły . Transmisje z meczów Chojniczanki nie nadają się do telewizji ! Chcę wierzyć , że w środę 18 . 04 nie umrze nadzieja na awans ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi