Centrum Stomatologiczne “Lux-Dent” wspiera Chojniczankę!

Skomentuj

Bardzo miło nam poinformować, że nowym Złotym Sponsorem “Żółto-biało-czerwonych” zostało Centrum Stomatologiczne “Lux-Dent”! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że kolejny zespół specjalistów postanowił nawiązać współpracę z naszym klubem i zaufał możliwościom, jakie oferuje Chojniczanka!

Gabinety Stomatologiczne “Lux-Dent” jest to chojnicka klinika zlokalizowana przy ul. Gdańskiej 58. W Ich ofercie znajduje się kompleksowy zakres usług o wysokim standardzie. Czekają tam na Państwa doświadczeni lekarze stomatolodzy, posiadający bogate doświadczenie praktyczne i otwarte podejście do każdego pacjenta.

Dla lekarzy kliniki najważniejszy jest pacjent i do każdego podchodzą indywidualnie dostosowując plan leczenia zgodnie z jego oczekiwaniami i możliwościami. “Lux-Dent” dokłada również wszelkich starań, aby atmosfera w gabinecie była przyjazna i komfortowa, zaś wizyta u stomatologa kojarzyła się wyłącznie pozytywnie. Profesjonalizm i miła opieka całego personelu pozwala zapomnieć o stresie jaki często towarzyszy wizycie u stomatologa. W “Lux-Dent” dobre samopoczucie pacjenta i wysoki standard obsługi są priorytetem.

Przychodnię dentystyczną „Lux-Dent” tworzą najlepsi w Chojnicach stomatolodzy zajmujący się pełnym zakresem leczenia takim jak:
-implantologia, chirurgia,
-ortodoncja,
-endodoncja mikroskopowa
-periodontologia
-stomatologia dziecięca.

Do dyspozycji pacjentów oddane są gabinety stomatologiczne, które zapewniają komfort korzystania z usług. “Lux-Dent” inwestuje wyłącznie w sprzęt renomowanych firm. Używanie przez Nich najnowocześniejszego sprzętu pozwala zapewnić zapewnić kompleksową opiekę nad pacjentem wyłącznie na najwyższym poziomie.

Wszystkich Państwa zachęcamy do korzystania z bogatych usług, jakie oferują Gabinety Stomatologiczne “LuxDent”! Zapraszamy do kliniki znajdującej się przy ul. Gdańskiej 58 w Chojnicach, do kontaktu telefonicznego: 52 565 22 99 i do odwiedzenia strony www.lux-dent.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi