Sylwester Rasmus sędzią meczu z GKS-em Katowice

1 Comment

Poznaliśmy obsadę sędziowską na zaległy mecz 20. kolejki Nice 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – GKS Katowice będzie Sylwester Rasmus z Torunia.

Sędzia Rasmus prowadził jak dotąd pięć spotkań Chojniczanki, z czego jeden z nich rozgrywany był tydzień temu w Chorzowie. Łączny bilans Chojniczanki w meczach, które sędziował Sylwester Rasmus to dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka. Tą jedyną porażką było jesienne spotkanie z GKS-em Katowice.

W tym sezonie główny arbiter środowego meczu sędziował 10 spotkań Nice 1 Ligi oraz 2 mecze Pucharu Polski. Łącznie pokazał w nich 53 żółte kartki, 2 czerwone kartki i podyktował 2 rzuty karne.

Mecz Chojniczanka – GKS Katowice rozegrany zostanie w środę 18 kwietnia o godzinie 19:00 na stadionie przy Mickiewicza 12 w Chojnicach.

1 Komentarz do “Sylwester Rasmus sędzią meczu z GKS-em Katowice