2 Komentarze do “Krzysztof Danielewicz gościem Sportowego Weekendu w Radiu Weekend FM

 • Kol. Danielewicz proszę oglądać mecze chociażby
  naszej ekstraklasy a można zauważyć przepaść między grą naszej Chojniczanki a ekstraklasowymi
  drużynami.
  Jeśli nie potrafimy zdobywać goli u siebie to trzeba zapomnieć o marzeniach o ekstraklasie.
  Poziom gry Chojniczanki w rundzie wiosennej można określić jako zerowy!!!
  Z taką grą trzeba zapomnieć o marzeniach !!!

 • ” Starzy ” nie mają siły .” Młodzi ” nie umieją , nie mają doświadczenia . Największą słabością drużyny , nie jest brak skuteczności ( to SKUTEK ) , tylko BRAK DOKŁADNOŚCI ( to PRZYCZYNA ) . Zawodnicy nie potrafią wymienić między sobą 2-3 celnych podań . Pierwsze wybicie , paniczne , ” na oślep ” – Raków do swojego , Z tego wynikało ,że Raków miał 2 razy więcej sytuacji podbramkowych , w pierwszej połowie , niż Chojniczanka . Brak Markowskiego . . . ale Lisowskiego nie ma w 18 -ce meczowej ( ” co jest grane ” -rozsypuje się zespół ? ) . . . skrzydłowi nie ” napędzają ” naszych akcji , a do tego nie blokują centr przeciwników , przez co straciliśmy połowę goli . Podobnie z Rakowem : wyrzut z autu i ” krótki słupek ” wygrywa główką , najniższy na boisku i przedłuża podanie wzdłuż pola karnego- kopnięcie do siatki to była formalność . My strzelamy gole , gdy nam się uda ” zdublować ‚ pozycje i w ten sposób uzyskać przewagę liczebną na fragmencie boiska . Brak ” mierzonych ” strzałów ( nie w bramkarza ) . Przegrywamy walkę o pozycję . Górski cofając się do górnych piłek , jest tylko stojącym statystą , więc piłki główkowane przez obrońców Rakowa wracały na naszą połowę ; a Mikołajczak nie wszedł ( ” co jest grane ” ) .Jeśli zawodnicy mają jakieś piłkarskie atuty , to powinni wiedzieć , czy COŚ MAJĄ , czego się nauczyli . Trzeba grać szybko , mocno i dokładnie tj. piłkarze ( nie mylić z kopaczami ) Wasz zawód . Wolno , słabo i niedokładnie to się chodzi po alkoholu . Kto nie idzie z czasem , z czasem musi odejść . MKS ! MKS ! MKS !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi