Przedszkole Chojniczanki!

Nowy projekt klubu MKS Chojniczanka 1930 S.A. dla najmłodszych!

PRZEDSZKOLE CHOJNICZANKI to przedsięwzięcie skierowane do dzieci z roczników 2013 i 2014 z całego regionu. Cotygodniowe, bezpłatne zajęcia prowadzone będą przez profesjonalnych trenerów grup młodzieżowych Chojniczanki. Dodatkowo, na treningach najmłodszych „Żółto-biało-czerwonych” pojawiać się będą również zawodnicy pierwszej drużyny.

Zapraszamy wszystkich na zajęcia, które odbywają się w każdą sobotę w godzinach 9:45 – 11:00, na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 w Chojnicach przy ulicy 31 Stycznia 21/23.

Dzieci, które chcą wziąć udział w zajęciach, muszą mieć ze sobą jedynie strój i obuwie sportowe oraz butelkę z wodą niegazowaną. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem 692-351-869.