Wojciech Lisowski o meczu Chojniczanka – Stal Mielec

1 Comment
Rozmowa ze zdobywcą zwycięskiej bramki dla Chojniczanki w meczu ze Stalą Mielec – Wojciechem Lisowskim.

 

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

1 Komentarz do “Wojciech Lisowski o meczu Chojniczanka – Stal Mielec

  • Chwała MKS za bramki po rzutach rożnych , ale kiedyś zabraknie inwencji i pomysłów .Kto szybciej , sprytniej się orientuje ten wygrywa pojedynki , strzela gole .Kto traci orientację , ten traci gole .Mecz w Łęcznej , błędy Jończego , ale też piękne podania , gdy w jednej linii było 2 napastników , którzy potrafili się „podzielić ” rolami . Łęczna wykorzystała niezdecydowanie i rozproszenie naszej obrony .Stwarzając sobie przewagę sytuacyjną i ” czyste ” pozycje . Łęczna pokazała , kiedy się strzela gole tj. , gdy się ma wygraną pozycję ( miejsce ) z obrońcą .Jeżeli w Łęcznej przy rzucie wolnym Danielewicza , nasz zawodnik stoi w polu karnym z założonymi rękami , demonstrując wszystkim ,że nie jest zainteresowany piłką , że mamy tylko jeden wariant a nie będzie ” wybloku” i podania . Sytuacje ze Stalą M. …bramkarz grał ” wysoko ” na 6-16 metrze , co uwidoczniło się przy nieudanej wrzutce Lisowskiego . Później wybronił w ten sposób centrę po rajdzie Piotrowskiego . Najdziwniejsze , że nie widział tego NAPASTNIK Steblecki …miał bramkarza na 16 metrze, wypatrującego gdzie będzie podanie . Gra Stebleckiego wygląda ” groźnie ” ,ale jest bezproduktywna , bo nie widzi kolegów na dobrych pozycjach . Ryczkowski ma kiwkę 1 na 1 , ale przy ataku pozycyjnym, już Go wyprzedzają odbiorem piłki. W walce defensywnej słaby , ale od 40 minuty nawiązał walkę fizyczną , w walce o piłkę . Przy rzutach wolnych zrezygnowaliśmy z centrostrzałów , w ” światło ” bramki , gdy nawet obrońca może sobie strzelić gola samobójczego . Przy wybijaniu piłki brak 1, 2 zawodników , do których można podać pierwszą piłkę . Brawo za dyscyplinę i konsekwencję w obronie, i za wygraną . M K S ! M K S ! M K S !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi