Konferencja prasowa po meczu Pogoń – Chojniczanka

5 komentarzy

Konferencja prasowa po meczu Pogoń Siedlce – Chojniczanka.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA
źródło: Pogoń Siedlce

5 Komentarze do “Konferencja prasowa po meczu Pogoń – Chojniczanka

  • Brede jesteś za słaby trener na 1 lige..za wysokie progi dla ciebie..powinieneś zacząć od 3 ligi.. Błąd Prezesów Chojniczanki że zatrudnili tak niedoświadczonego trenera w walce o awans..

    • Trener może nie jest za słaby , bo przecież grał w piłkę w Lechii ale w takiej ” zbieraninie ” zawodników trzeba mieć autorytet jak np. Nawałka ! W Reprezentacji nikt nie robi ” łaski ” że słucha trenera . Może jak ” zmontują ” inny skład będzie lepiej ? Przecież Prezes też chyba nad tym myśli ?

  • Powinien wrócić trener Bartoszek a do szkolenia młodzieży trener Hermes . Dwa lata i gramy jak Brazylia . Może wtedy wysiłek włożony przez zawodników , sztab szkoleniowy i Miasto zacznie przynosić dobre wyniki . ” po owocach Ich poznacie ” .

  • Jestem ciekaw kiedy trener Brede będzie mógł się wypowiedzieć o zawodnikach Chojniczanki tak jak to mówił Artur Węska 2 trener Siedlec.

  • A ja powiem tak bzdury gadacie dajcie spokoj trenerowi on nic nie jest winny jak sie gra tak sie ma wyniki na trzy ostatnie mecze mks chrobry 2-1 miedz mks 0-1 lub 1-1 a z bytowia to sie okarze zalezy od okolicznosci i tego trza sie trzymac do boju do boju do boju MKS wspierac a nie krytykowac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi