Konferencja prasowa po meczu Pogoń – Chojniczanka

Konferencja prasowa po meczu Pogoń Siedlce – Chojniczanka.

źródło: Pogoń Siedlce

5 Komentarze do “Konferencja prasowa po meczu Pogoń – Chojniczanka

• Brede jesteś za słaby trener na 1 lige..za wysokie progi dla ciebie..powinieneś zacząć od 3 ligi.. Błąd Prezesów Chojniczanki że zatrudnili tak niedoświadczonego trenera w walce o awans..

• Trener może nie jest za słaby , bo przecież grał w piłkę w Lechii ale w takiej ” zbieraninie ” zawodników trzeba mieć autorytet jak np. Nawałka ! W Reprezentacji nikt nie robi ” łaski ” że słucha trenera . Może jak ” zmontują ” inny skład będzie lepiej ? Przecież Prezes też chyba nad tym myśli ?

• Powinien wrócić trener Bartoszek a do szkolenia młodzieży trener Hermes . Dwa lata i gramy jak Brazylia . Może wtedy wysiłek włożony przez zawodników , sztab szkoleniowy i Miasto zacznie przynosić dobre wyniki . ” po owocach Ich poznacie ” .

• Jestem ciekaw kiedy trener Brede będzie mógł się wypowiedzieć o zawodnikach Chojniczanki tak jak to mówił Artur Węska 2 trener Siedlec.